Americké star si někdy nedají pozor na pusu a prásknou na sebe věci, které by měly zůstat raději utajeny.

avatar

Markéta Kuča
Tvrdohlavý exhibicionista, co si jde vždy pevně za svým.

Jak to dopadá, když celebrity moc mluví?

Mluviti stříbro, mlčeti…

Někdy si hollywodské hvězdy neuvědomují, že jsou pod neustálým dohledem a každý čeká na jejich sebemenší chybu, aby ji vzápětí mohl využít. Možná by si měly dávat více pozor na pusu, protože to, co z ní někdy vyjde, je opravdu na pováženou. Některé výroky známých osobností zase vzbuzují údiv a milé překvapení.

1. Ke$ha

Kontroverzní a živelná zpěvačka, která nevynechá žádnou party, na sebe práskla, že se narodila s malým ocáskem, který ji hned po narození usekli. A samozřejmě nezapomněla dodat, že je z toho velice smutná.

2. Shailene Woodley

Tahle mladá americká herečka před časem všechny šokovala, když řekla, že nevlastní žádný mobilní telefon. Pro některé z nás naprosto nemyslitelné.

3. Miley Cyrus

Divoká rebelka Miley se nedávno ohradila proti reakcím kritiků, kteří o ni tvrdí, že jenom pije alkohol a chodí po večírcích. Miley se nechala slyšet, že to není vůbec pravda a že ve skutečnosti je velký lenoch a velkou část volných dnů tráví lenošením ve svém pokoji.

4. Gwyneth Platrow

Herečka, někdejší partnerka Brada Pitta a vyznavačka zdravé stravy prohlásila, že rakovině se dá zabránit právě dodržováním zdravé stravy. Velice se divila, když se jí fanoušci smáli, že neexistuje spojitost mezi rakovinou a druhem stravy.

5. Liam Payne

Člen skupiny One Direction a miláček všech dívčích srdcí se přiznal, že když byl malý, tak ho jeho dvě sestry nějakou dobu oblékaly, samozřejmě podle jejich vkusu. Asi bychom se pěkně nasmáli.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Klára

    Kdyby to aspoň bylo něco zajímavýho :D Asi článek dal hodně práce