Slavná herečka, zpěvačka a módní návrhářka Jennifer Lopez na Twitteru oznámila, že 28. října měli společně s Casperem Smartem první výročí. Kde a jak jej slavili?

avatar

Tereza Krumphanzlová
Její největší neřestí je čokoláda a závislost na filmech.

První zprávy o jejich vztahu se objevily minulý rok v listopadu a média se zaměřovala především na jejich věkový rozdíl – třiačtyřicetiletá Jennifer si totiž začala s o osmnáct let mladším tanečníkem Casperem. I přesto, že byl jejich milostný vztah považován spíše za jakousi „mediální hru“, která měla Jennifer více zviditelnit, oba dva tvrdí, že jsou moc šťastní a na rozchod to tedy rozhodně nevypadá.

Jennifer a Casper na jednom ze zpěvaččiných vystoupení
Na obrázku jsou Jennifer Lopez a Casper Smart
zdroj: omg.yahoo.com

Dvojčata Caspera milují

Během jejich dvanáctiměsíčního vztahu se na veřejnosti objevilo hned několik spekulací o jejich rozchodu nebo dokonce i o tajné svatbě, jež se měla konat v Mexiku. Původní obavy z reakcí zpěvaččiných dvojčat, která nedávno oslavila své čtvrté narozeniny, jsou ty tam a je už i oficiálně potvrzeno, že dvojčata si svého nového tatínka přece jen zamilovaly.

Casper s Emmou
Na obrázku je Casper Smart společně se zpěvaččinou dcerou Emmou
zdroj: okmagazine.com

Německo jako romantické místo oslav

Oslavovat přijeli až do vzdáleného Německa, kde se ubytovali ve městě Düsseldorf a podle všeho tam strávili celý víkend.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář