Ještě stále sháníš poslední vánoční dárky? Určitě se shodneme, že výběr dárků pro opačné pohlaví dá nejvíc zabrat. Připravila jsem pár tipů na pěkný dárek pro tvého mladšího bráchu. Pokud chodí teprv do školky nebo do školy, poradím ti, co koupit.

avatar

Lenka Válková
Miluju basket a všechny další sporty.

Jak potěšit malého brášku?

Vtipné dárky nezklamou

Zapomeň na knížky, oblečení a další praktické dárky – ty přenech svým rodičům. Tvého bráchu určitě nadchne některý z dárků, které hýří humorem. Patří sem různé čepky s vtipnými nápisy a obrázky, fotorámečky, netradiční budíky, inteligentní pokladničky nebo třeba potištěné toaletní papíry. Vtipné dárky jednoznačně pobaví celou tvou rodinu. Seženeš je hlavně na internetu, kde je do Vánoc určitě ještě stihneš objednat. Jestliže už máš na Vánoce nakoupeno, nevadí, můžeš je využít třeba k narozeninám, svátku nebo k jiné speciální příležitosti.

Kreativní a tvořivé hračky

Velmi oblíbené jsou také dětské hračky, které dají zabrat mozkovým závitům. Patří sem nejen různé skládačky a stavebnice, ale třeba i šachy, dáma a jiné deskové hry. Navíc pokud ty sama hru zvládáš, můžeš ji svého bráchu naučit. O svátcích tak spolu můžete hrát a ty tak skvěle využiješ volné chvilky, které chceš strávit se svou rodinou. Pořiď mu třeba dřevěné šachy, k vidění zde, které skvěle padnou do ruky. Určitě se navíc zalíbí i tvému tátovi nebo dědečkovi.

Originální potřeby do školy

Potřebuje tvůj brácha novou tašku do školy nebo penál? Jestliže nechceš kupovat ledajakou výbavu, sáhni třeba po motivech aut, draků nebo jiných fantasy příšer. Penály z www.fratelli.sk pořídíš jako jednopatrové, dvoupatrové i třípatrové. Do toho největšího se v pohodě vejdou všechny tužky, propisky, pravítka i pastelky. Při jeho výběru si i ty určitě ráda vzpomeneš na svou první nebo druhou třídu. S dárkem si můžeš nechat poradit i od svých dalších sourozenců (případně se s nimi i finančně podělit) nebo od rodičů. Rovněž můžeš využít dopisu pro Ježíška, který tvůj brácha určitě už napsal.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář