Pokud jsi milovnice výhodných nákupu, jistě se snažíš hledat různé slevy, které ušetří tvou kapsu. Když je příležitost, slevy využiješ a nezlobíš se, když narazíš i na další varianty, které ti zaručí levnější nákup. Mám pravdu? Pak mám pro tebe skvělý tip, jež potěší tebe i tvou peněženku.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Pokud jsi milovnice výhodných nákupu, jistě se snažíš hledat různé slevy, které ušetří tvou kapsu. Když je příležitost, slevy využiješ a nezlobíš se, když narazíš i na další varianty, které ti zaručí levnější nákup. Mám pravdu? Pak mám pro tebe skvělý tip, jež potěší tebe i tvou peněženku. V současnosti totiž můžeš kvalitně a levněji nakoupit díky slevovým kódům, o kterých ti nyní povím víc.

Rozjeď nakupování se slevovými kódy a uvidíš, že ušetřit nemalé částky je jednoduché!

Rozjeď nakupování se slevovými kódy a uvidíš, že ušetřit nemalé částky je jednoduché!

Slevové kódy mají skvěle našlápnuto

V Česku není tato forma slev zas až tak známá, zato v ostatních evropských zemích se těší velkému zájmu. Systém slevových kódů je velice jednoduchý a jeho princip se výrazně liší od hromadných slev, při kterých je nutná účast více kupujících. Velice tě potěší, že využívání slevových kódů, založení nákupního profilu i konta je zcela zdarma. Platíš jen své zlevněné nákupy a užíváš si příjemných benefitů.

Vyber si slevu podle svého

Slevové kódy mají pro tebe pravidelně připraveno mnoho slev na různé druhy zboží. Ať už máš zájem o šperky, spodní prádlo či cokoli jiného, vždy máš možnost nalézt parádní slevu. Odečítají se buď konkrétní peněžní částky, nebo hodnoty v procentech. V některých případech navíc můžeš obdržet i dárky zdarma.

Jde se na shopping!

Postup při uplatňování slevových kódů není nijak složitý. Stačí si vyhlédnout jednu z atraktivních slev a kliknout. Po kliknutí se v rámečku objeví slevový kód. Ten jen zkopíruješ a při objednávce v e-shopu vložíš do příslušné kolonky – většinou do pole „poznámky“ či „slevový kód“. V některých případech není nutné nic kopírovat, jelikož sleva se nachází již přímo v odkazu. Podrobné informace nalezneš u každé slevy společně s možností okamžitého hodnocení. Jak vidíš, tak nakupovat chytře je opravdu snadné!

Slevové kódy

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Iva Nová

  Já používám na kupóny hlavně http://www.ekody.cz. Dají se tam najít dobré slevy hlavně na oblečení a botičky ;-)

 • Ivča

  Slevové kupóny a kódy najdete na https://www.tosevyplati.cz/. Před každým nákupem se tam dívám, jestli nemají slevu do mého vybraného obchodu, abych ušetřila.

 • Majka

  Spoustu slev taky najdeš na http://slevovykupon.net/

 • Anna

  Paráda! Konečně se něco chytrého objevilo i u nás…