Slovensko zažilo v sobotu 27. dubna večer, který lze bez nadsázky nazvat jednou z největších párty za posledních několik měsíců. Do MINISTRY Of FUN přiletěla rumunská star INNA.

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Tancovačka plná světěl

Na akci INNU doprovázeli dva tanečníci a DJ. Samotná akce odstartovala ve 23 hodin. Po celou dobu eventu hrál DJ OZZY DE SANTE, který si na tento fiesta večer připravil své nejnovější vypalovačky, které hraje v klubu AMENSIA na párty ostrově Ibiza. V průběhu setu se přidal SAXO KID, který nenechal nikoho v klidu. Hlavním hostem večera byl účastník talentové TV soutěže SuperStar a rozhlasové soutěže Česko Zpívá, Vojtěch Šenkýř. Je pravým důkazem toho, že člověk nemusí zdlouhavě soutěžit a čekat dlouhé měsíce na příležitost. Chopil se nabídky s maximálním nasazením a jeho repertoár parádně připravil fanoušky INNY na dokonalý příchod rumunské divy.

INNA to na Slovensku pořádně roztočila

INNA to na Slovensku pořádně roztočila

INNA to na Slovensku pořádně roztočila

INNA to na Slovensku pořádně roztočila

Víc než kamarádi

Ve chvíli, kdy vstoupila energická INNA na pódium, tak celý sál netrpělivě sledoval každý její krok. V pohotovosti byla i bezpečnostní služba, která musela vzdorovat tlaku některých fanoušků INNY. Na koncertu zazněly největší hity a v neposlední řadě také nejnovější letní pecka ve spolupráci s Daddy Yankee s názvem More than friends.

Organizátor akce a technický support Royal Production hodnotí akci jako velmi povedenou.
„S INNOU a produkcí Roton Music Romania jsme ve velmi úzkém kontaktu. Na podobný formát akce a spolupráci se mohou i čeští fanoušci taneční hudby těšit vzhledem k tomu, že s panem Ozzy De Sante připravujeme ještě větší show. Tato akce nás přesvědčila o tom, že se dají dělat i tak velké párty srdcem,“ prohlásil hudební producent Velichko Lozanov.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář