Už za pár dnů přiveze Jevgenij Pljuščenko k nám do Čech krasobruslařskou elitu. Vzhledem k nabitému programu představení se máš na co těšit! Jevgenij patří k nejlepším krasobruslařům na světě. Je to olympijský vítěz z Turína a několikanásobný mistr světa i Evropy.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Už za pár dnů přiveze Jevgenij Pljuščenko k nám do Čech krasobruslařskou elitu. Vzhledem k nabitému programu představení se máš na co těšit! Jevgenij patří k nejlepším krasobruslařům na světě. Je to olympijský vítěz z Turína a několikanásobný mistr světa i Evropy. Tento fenomenální umělec na bruslích předvede svá kouzla pro české publikum za doprovodu dalších špiček tohoto sportu. Pokud tě krasobruslení baví, neměla by ti tato akce utéct.

ICE OLYMPIC TOUR

Jevgenij Pljuščenko

Humor a přemety

Krasobruslení není pouze o ledové choreografii. Velkou roli hrají také například kostýmy či humor, jenž Pljuščenkovi opravdu nechybí. ICE OLYMPIC TOUR se ti v celé kráse představí v těchto termínech:

15. 4. 2010 – Praha – Tesla Aréna
16. 4. 2010 – Karlovy Vary – KV Aréna
19. 4. 2010 – Ostrava – ČEZ Aréna

Celá show nebude ale pouze o jednom krasobruslaři. Program doplní hudební skladatel a houslista Edvin Marton + evropská krasobruslařská elita. V exhibičním představení vystoupí dvojnásobný mistr světa a stříbrný na OH 2006 Stéphane Lambiel, dvojnásobní mistři světa v soutěži sportovních dvojic Alona Savchenko a Robin Szolkowy, sportovní dvojice Tatiana Volosožarová a Stanislav Morozov, talentovaná lucemburská krasobruslařka Fleur Maxwell, dvojice Fiona Zaldua – Dimitrij Suchanov, francouzský taneční pár Nathalie Pechalat – Fabian Bourzat, Ruska Xenia Makarova, krasobruslařští akrobaté Alexej Poliščuk, Robert Cording a Sergej Jakymenko, Kanaďan Jason Graetz, kazašský krasobruslař Denis Ten a nejlepší český krasobruslař, čtvrtý na letošním MS v Itálii, Michal Březina. To už je pořádná porce kulturního zážitku.

Pospěš si

Svátek všech milovníků krasobruslení se blíží a lze počítat s tím, že ceny vstupenek porostou s blížícím se datem show. Dokonce je dost dobře možné, že by se na tebe už nemuselo s lístky vůbec dostat. Různé druhy vstupenek můžeš snadno zakoupit prostřednictvím serveru TicketPortal. Jevgenij se dle oficiálních zpráv na své vystoupení v ČR velmi těší. ICE OLYMPIC TOUR si nikdo, kdo obdivuje krasobruslení, nesmí nechat ujít.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář