Filmy jako Rychle a zběsile nebo 60 sekund zvednou spoustu kluků ze židle, a to nejen díky rychlým vozům, ale také pro svůdné ženy, které se v nich objevují. Pokud tě auta baví, poradím ti, jak se stát jednou ze sexy automechaniček.

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Auta jako koníček

Koníček nejen pro chlapy

Ať už máš auta jako hobby od svých dětských let nebo jsi jim podlehla teprve nedávno, rozhodně to není záliba k zahození. Většinu žen auta příliš nezajímají a při jejich výběru se rozhodují podle barvy. Jestli se v autech vyznáš, určitě zapůsobíš na všechny kluky ve svém okolí. Sexy automechaničky jsou ve filmech běžnou záležitostí, tak proč by ses ty nemohla stát jednou z nich ve skutečnosti.

Poznáš všechny autosoučástky?

Každá správná mechanička by od sebe měla rozeznat základní autosoučástky, jako jsou třeba nárazníky, světla, tlumiče, rychlospojky a další. Že ti třeba zrovna zmíněný pojem rychlospojky nic neříká? Víc se dozvíš na tomto odkazu.

Mnoho z těchto věcí tě jistě už naučili v autoškole. Většina žen však víceméně vše zapomene a jen stěží pak zvládnou vyměnit pneumatiku nebo připojit za auto vozík. Mnoho z nich se také vymlouvá na nedostatek síly. Na druhou stranu, pokud se pěkná ženská s porouchaným autem postaví na okraj silnice, pravděpodobně jí nějaký chlap zastaví a pomůže.

Nemusíš si sama umět vyměnit letní pneumatiky za zimní, aby z tebe byla zručná automechanička. Přece jen je to fyzicky náročná práce, která se obvykle dělá ve dvou lidech a často i za použití strojů. Vybrat letní pneumatiky ale určitě dokážeš, vyzkoušet si to můžeš tady.

Auto na plyn – levná a ekologická alternativa

Pokud navíc máš vztah k ekologii, můžeš si pořídit auto na plyn, třeba od Progas Auto. Ušetříš přírodu i značný obsah své peněženky. LPG obsahuje mnohem méně škodlivých látek než benzín, chod motoru je tišší a pravidelnější. Rovněž při něm nedochází k takovému opotřebení. I auta na plyn mohou být perfektně seřízená a ty tak budeš moct se svým autem po silnicích lítat jako drak.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář