Většinu žen trápí nějaká nedokonalost, s kterou si lámou hlavu. Některé sní o tom, být dokonalé jako celebrity. Přitom za dokonalostí celebrit často stojí buď úprava ve speciálních programech, nebo drahé operace. Některé z celebrit si však s nedokonalostmi hlavu nelámou a proměnily je v jejich přednosti.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Většinu žen trápí nějaká nedokonalost, s kterou si lámou hlavu. Některé sní o tom, být dokonalé jako celebrity. Přitom za dokonalostí celebrit často stojí buď úprava ve speciálních programech, nebo drahé operace. Některé z celebrit si však s nedokonalostmi hlavu nelámou a proměnily je v jejich přednosti. Za své nedokonalosti se rozhodně nestydí, předvádí je světu a kritika bulvárních deníků jde naprosto mimo ně. A které celebrity takové jsou?

Slavné mateřské znaménko nad rtem Cindy Crawford je důkaz, že i "nedostatky" nás dělají krásnými.

Slavné mateřské znaménko nad rtem Cindy Crawford je důkaz, že i "nedostatky" nás dělají krásnými. (zdroj: Vogue)

Viditelné znamínko?

Některé ženy, které vlastní viditelná znamínka se jich snaží usilovně zbavit, jelikož je považují za kazitele jejich krásy. Přitom známá top modelka Cindy Crawford už léta vlastní nad rtem velmi viditelné znamínko, s kterým si hlavu neláme. Otázka peněz to rozhodně nebude, protože těch má Cindy na rozdávání. Zkrátka se vybodla na kritiky a své znamínko si ponechala. Nyní jej hrdě nosí a všichni ho berou jako Cindyino poznávací znamení. Na kráse jí rozhodně neubralo. Naopak se stalo její součástí a nikdo si ji už nedokáže představit jinak. Podobně je na tom i sexbomba Eva Mendes. I její tvář zdobí menší znamínko, které v mládí nenáviděla. Nakonec jej přijala a nyní ho bere jako sexy záležitost.

Nedokonalost zubů nevadí

Vždy se tvrdí, že zuby jsou naší vizitkou a měly by být krásné, zdravé a bílé. Některým příroda pěkné zuby nenadělila, naopak jim předala jejich nedokonalost. Příkladem je opět Eva Mendes, která vlastní další nedokonalost v podobě předkusu. Dříve se považovala za králíka, který může leda tak chrupat mrkev. Nakonec se pro rovnátka nerozhodla a začala mít svůj předkus ráda. Celkově své nedokonalosti přestala řešit a výsledek? Sebevědomá žena, nad kterou muži slintají. O něco horší nedokonalost vlastní manželka Johnnyho Deppa Vannesa Paradis. Její nedokonalost tkví ve velké mezeře mezi zuby. Dříve jí za to smetla kritika, ale Vannesa si z toho nic nedělala. Naopak své zuby cení kdykoliv a na kohokoliv může a bere je jako svou součást. A mindráky? Ty už žádné nemá. O něco menší dírku mezi zuby vlastní Madonna. Je vidět, že i jí je kritika volná, jelikož se pro žádnou úpravu zubů nerozhodla. Její nedokonalost jí nikdy neubrala na popularitě, spíše naopak.

Oči s nedostatky

Paris Hilton je považována za jednu z dokonalých ikon mezi celebritami. Přitom i ona sama, má určitou nedokonalost, která se ukrývá v jejich očích. Její vada je však často méně viditelná, ale při detailnějších zkoumání ji lze odhalit. Paris totiž na jedno své oko šilhá, ale těžkou hlavu z toho rozhodně nemá. Velmi zajímavou nedokonalost vlastní Kate Bosworth. Obě její oči jsou totiž odlišně barevné. Přesto problémem to pro ni evidentně není a svou nedokonalost se nesnaží maskovat ani kontaktními čočkami.

Hrudník po tátovi není problém

Mnoho žen považuje malinká prsa za velký mindrák a sní o jejich zvětšení. Přitom mnoho celebrit vlastní malá ňadra, která nejsou skoro viditelná a evidentně jim to nevadí. Jednou z nich je Kate Hudson, která většími prsy rozhodně neoplývá. Sice se u ní objevily okamžiky, kdy uvažovala o zvětšení, ale ty rázem ustaly. Svá prsa, ač jsou opravdu malá, má ráda, taková jaká jsou a nic na nich prozatím nehodlá měnit. Velmi podobně je na tom i Keira Knightly, která je s Kate Hudson na jedné lodi. Sice jí peníze na operaci nebo push-up podprsenky nechybí, ale ona se rozhodla zůstat přírodní. Sama dokonce tvrdí, že má prsa velká. Obě si klidně vyjdou v hlubokých výstřizích a malá prsa neřeší. Kritika ostatních je rozhodně nebere a myslí si o tom své.

Jedna noha sem, druhá tam

Sarah Jessicu Parker i Elišku Bučkovou spojuje jedna nedokonalost, kterou jsou křivé nohy. Ovšem ony samy nejsou v této nedokonalosti jediné. Svou nedokonalost však hravě maskují vhodným oblečením s výjimkou Elišky, která na přehlídková mola musí chodit i ve spodním prádle, kde její křivé nohy bijí do očí. Přesto obě svou nedokonalost neřeší a naopak se snaží své křivé nohy co nejlépe zamaskovat. Hayden Panettier ukrývá svou nedokonalost v krátkých nohách, které i ona dokáže šikovně maskovat. Přesto na plážích nikomu její krátké nohy neuniknou. Jinou nedokonalost má i bývalá modelka Janice Dickinson, které výrazně ujíždějí palce u nohou. Jako nedokonalost to však nepovažuje, protože to k ní zkrátka už patří.

Nedokonalost trápí více celebrit

Existuje spousta dalších celebrit, které mají svou určitou nedokonalost. Jejich seznam by byl však tak dlouhý, že je nemožné uvést je všechny. Za zmínku však ještě stojí Alyssa Milano, jejíž nedokonalost se ukrývá v chlupatých rukou, což je v dnešní době, kdy se objevují celebrity bez jediného chloupku, opravdu div. Chlupy však nikdy neodstraňuje, nebere je jako nedokonalost a kritiku bulváru opravdu neřeší. Alyssa je tedy dalším příkladem celebrit, které sice svou nedokonalost mají, ale berou je jako svou součást. A co vy milé kámošky, vybaví se vám celebrita, jejíž nedokonalost vaším očím neunikla? Písněte o tom do komentářů.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Anet

    To se vám řekne já mám těch nedokonalostí tolik, kdyby mě na to ostatní neupozornili ani bych si toho možná nevšimla.. npř. vyšší čelo, oči trošku dál od sebe než je normální, širší nos, od narození mi chybí jeden zub ( nenarostl mi), .. ale zase mám pěkné vlasy, dlouhé nohy a mám dobrý metabolismus, pěkná prsa ( přítelovi se líbí :D ) .. a to většině holek v mém věku dělá problémy .. :) :D Z některých nedostatků se ale přednost udělat nedá .. Pravda, dají se zamaskovat ale přednost ? .. To opravdu nevím, neví m.. :)