I světoznámé celebrity jsou obyčejní lidé a nevyhýbají se jím nemoci stejně jako nám, obyčejným smrtelníkům. Věděli jste ovšem, jak závažné některé jsou?

avatar

Markéta Kuča
Tvrdohlavý exhibicionista, co si jde vždy pevně za svým.

Hvězdy a jejich strašlivé nemoci, věděla jsi o nich?

David Beckham může se svou chorobou bojovat, ale marně

Miláček všech žen a lamač nejednoho dívčího srdce a samozřejmě vzor všech potenciálních fotbalistů David Beckham to nemá v životě tak lehké, jak se na první pohled zdá. Má peníze, krásnou ženu, kupu spokojených dětí, perfektně vypadá a je to skvělý fotbalista. Takhle by ho charakterizovala většina lidí, ovšem už neví to, že David se potýká s velkými zdravotními problémy. V prvé řadě ho trápí Tourettův syndrom, což je onemocnění, které nelze vyléčit. Jedná se o onemocnění, které se projevuje pohybovými a zvukovými tiky, které jsou náhlé, bezúčelné a opakující se. David tak z ničeho nic začne třeba kýchat, cukat hlavou nebo chrochtat. Nic příjemného to tedy není a rozhodně to není jediná nemoc. Fotbalista také trpí Obsedantně kompulzivní poruchou, která se projevuje nutkáním vykonávat určité soubory činností pořád dokola.

Pamela Anderson by si měla dávat pozor na jehly

Vnadná blonďatá krasavice, která svého času visela na všech zdech nebo skřínkách pánů, si jednou nedala pozor a při své nerozvážnosti se nakazila Hepatitidou C. Je to velmi zákeřná nemoc, která postihuje především játra a v některých případech dochází k selhání jater, rakovině jater a smrti. Pam se rozhodla, že se nechá potetovat stejnou jehlou jako její nyní už ex manžel Tommy Lee a takhle to dopadlo. Příště si snad dá už pozor.

Kim Kardashian má kožní problémy

Kdo by to byl řekl při pohledu na božskou a dokonalou Kim, že trpí nějakou kožní nemocí. Opak je však pravdou. Kim se už od dětství potácí s lupénkou, což není zrovna příjemné a na vzhledu to také nepřidává. Lupénka je jedním z nejčastějších onemocnění postihující především kůži.

Kylie Minogue vyhrála boj nad zákeřnou nemocí

Australská zpěvačka, kterou zbožňují lidé po celém světě, všechny šokovala, když ve svém relativně mladém věku 36 let oznámila, že má rakovinu prsu. Naštěstí všechno dobře dopadlo a Kylie podstoupila operaci a řadu chemoterapií a vyléčila. Snad se ji nemoc již nevrátí

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář