Děti milují stavebnice. Spojováním dílků k sobě rozvíjí svou motoriku, fantazii a další smysly a to hlavně formou hry.

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Hurá za dobrodružstvím se stavebnicí Lego Star Wars!

Skvělý dárek pro děti

O nejrůznější stavebnice není nouze, jsou jich plná hračkářství. Ale co teprve, když dítě dostane stavebnici Lego? Teprve tehdy začne ta opravdová zábava! Stavebnice Lego za sebou má opravdu dlouhou historii plnou prvních úspěchů, dětských úsměvů a spokojenosti. Díky unikátnímu a patentovanému systému spojování kostek, ale i pestrosti barev a tvarů je stavebnice Lego tolik oblíbená. Jenomže Lego – to není jen tak ledajaká stavebnice!  Lego má příběh a ne jeden! Má hned několik příběhů, podle nichž jsou vyráběny nejrůznější tematické sady.

Lego Star Wars si oblíbí každý fanda “Hvězdných válek”

Stavebnice Lego pomohou dítěti s rozvojem jeho fantazie. Dají mu téma, se kterým dítě dále pracuje. Například Lego Star Wars je u dětí, zejména pak u kluků od šesti let velmi oblíbené. Co je Lego už víme. Co je Star Wars? Je to série několika filmů, které si získaly obrovskou popularitu. Natáčejí se filmy, tisknou se knihy a hrají se počítačové hry. Všechny ovládla Star Wars mánie. Co se týče příběhu, v celém dění Star Wars se jedná o konflikt mezi řády Jedi a Sith. Ty mezi sebou bojují, nouze  není o napětí a různé zápletky. O dobrodružství rozhodně nepřijdete. Když se pak spojí rafinovanost a pestrost Lego kostek s napětím a dobrodružstvím Star Wars je o famózní zábavu postaráno.

Hurá za dobrodružstvím se stavebnicí Lego Star Wars!

Lego Star Wars nabízí spoustu zajímavých sad, které obsahují různý počet dílků. Stejně jako další stavebnice patří Lego Star Wars k trvalým kategoriím, které jsou každoročně obnovovány. Díky vysoké propracovanosti a věrnému napodobení Lego Star Wars kostek si pohrajete se známými hrdiny Hvězdných válek, jako jsou Obi-Wan Kenobi, Anakin, Luke Skywalker a další postavy. Je jen na vás, na kterou stranu se postavíte. Postavte si tu nejlepší stíhačku a pak vzhůru do boje!

Lego upoutá pozornost dětí na dlouhé hodiny

I když je řada Lego Star Wars určena spíše klukům, nikde není napsáno, že by si s ni nemohly hrát holky. Co si postavit motorku generála Grievouse, bojovou loď Republiky, Jabbův nákladní člun, Turbo tank Klonů, stíhačky a další a další stroje hrdinů Hvězdných válek? Pro neznalce Star Wars příběhů jsou to jen pojmy. Fanoušci však ví, že se jedná a super stroje, které zajistí pořádek a mír mezi již zmíněnými řády.

Lego je jednička na trhu se stavebnicemi.Prověřené časem a spokojeností mnoha zákazníků si dál získává srdce dětí i rodičů po celém světě.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář