Máte pět minut, nebo půl dne? Na tom nesejde, vyberte si jednu z níže představovaných online flashovek, nebo kterýkoliv jiný z neuvěřitelných 5 000 dalších titulů

Díky takovému množství rozličných her si na herním portálu Hryprodivky.cz užijete spoustu zábavy.

CiviBattle

Začneme bejeweled peckou, u které se skvěle odreagujete. Spojujte tři a více stejných znaků a sbírejte přitom suroviny, se kterými ovládnete celý civilizovaný svět. V každém kole musíte za získané suroviny verbovat vojáky a přitom se starat o spojování jednotlivých znaků. Malý tip: vojáky vypouštějte až ve velkých kupách, jinak nikdy cíle nedojdou a budou rozprášeni. A zatímco jste zaneprázdněni jejich verbováním, porozhlížejte se po herní ploše CiviBattle, které symboly pak pospojujete.

CiviBattle

Monkey Go Happy 5

Na první pohled možná pátý díl Monkey Go Happy hraje trochu moc na city a hysterická opička příliš sympatií nevzbuzuje, ale v jádru jde o zajímavou logickou hru. Každá úroveň obsahuje obrazovku, na které je potřeba provést několik jednoduchých úkonů, aby se „něco“ stalo. To „něco“ rozveselí opičku, a jde se dál. Jak vidíte na obrázku, opička je v pátém díle opravdu vybíravá a kvůli jejímu potěšení budete muset hazardovat i s životy nebohé drůbeže.

Monkey Go Happy 5

Computer Crash

Každý má občas chuť roztřískat svůj počítač. Naštěstí pro vás to potkalo i hrdinu fantastické oddechovky Computer Crash. Díky jednomu hloupému erroru totiž přišel o spoustu práce, a tak se jal své PC pořádně potrestat. A vy mu s tím máte za úkol pomoci. Můžete mlátit do PC z různých stran, dát zabrat i monitoru, a bolesti nezůstane ušetřena ani myš s klávesnicí. Garantujeme vám, že se po brutálním útoku na virtuální computer budete cítit mnohem lépe.

Computer Crash

Mahjong Connect

Tradiční mahjong asi znáte. V této verzi ale platí trochu jiná pravidla. Musíte vybírat takové dva totožné kameny, které leží na stejné hraně, nebo sousedí přímo uvnitř pole. V Mahjong Connect navíc funguje „gravitace“, tudíž po odebrání kamenů na jejich místo spadnou ty z vyšších pozic.

Mahjong Connect

Miami Shark

Teď konečně trochu zrychlíme. V Miami Shark se totiž ujmete role krvelačného a po výbuších bažícího žraloka. Z obrázku je zřejmé, že se neštítí ani bojové helikoptéry, ale těšit se můžete na ještě větší úlovky. Hratelnost je opravdu primitivní, ale tempo tak zběsilé, že budete mít co dělat, abyste všechno náležitě „ochutnaly“.

Miami Shark

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář

Komentáře nejsou povoleny.