Talentovaný rapper a beatmaker z Liberce přichází se svou deskou Harant, která vychází pod labelem Ty Nikdy! Album Harant přináší “spratkovský” rap, čímž se značně liší od Paulieho předchozího účinkování v kapele BPM (Básníci před mikrofonem, ve které kladl velký důraz na lyrickou hloubku svých textů.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Talentovaný rapper a beatmaker z Liberce přichází se svou deskou Harant, která vychází pod labelem Ty Nikdy! Album Harant přináší “spratkovský” rap, čímž se značně liší od Paulieho předchozího účinkování v kapele BPM (Básníci před mikrofonem, ve které kladl velký důraz na lyrickou hloubku svých textů. To ale neznamená, že by nové album bylo snad o ničem, ba naopak. Pokud tě baví český hip hop, určitě by si tuhle novinku neměla propásnout.

"Bejval jsem mámin hodnej syn, teď už doma málo spim, jsem pořád venku s bandou sviň!"

"Bejval jsem mámin hodnej syn, teď už doma málo spim, jsem pořád venku s bandou sviň!"

Mámin hodnej syn

Paulie kromě toho, že studuje režii a scénáristiku, pravděpodobně přidělává i pár vrásek své vlastní mámě, alespoň to říká ve svém pilotním klipu k albu Harant. Tohle zbrusu nové LP dokáže pobavit po textové, ale i hudební stránce. Na beatech můžeš potkat některá méně známá jména, ale i takové producentské hvězdy jako je například DJ Wich. Harant oficiálně vyšel 15. září, přičemž k prvním 50 objednávkám dostali zájemci ručně vyrobený přívěšek s motivem Ještědu, který můžeš vidět i ve videoklipu k songu Mámin hodnej syn.

A kde na Paulieho narazit?

Label Ty Nikdy patří v poslední době rozhodně k jedněm z nejaktivnějších hip hopových vydavatelství u nás. Nejen díky tomu se můžeš těšit na hutné Ryes & Paulie Tour 2010, které může udělat bordel i ve tvém městě. A jaké jsou konkrétní termíny?

17.9. Prostějov – Apollo 13
18.9. Kopřivnice – Sunrise
24.9. Liberec – Fauxpas
25.9. Jihlava – Soul
8.10. Velké Meziříčí – Sedmička
15.10. Vsetín – Bunkr
16.10. Praha – Abaton

Stojí Harant za to?

Album Harant přináší do českého hip hopu svěží vzduch a všech 14 tracků určitě stojí za poslech. Skalní fanoušky Paulie možná zaskočí, ale i tak je o co stát. Kupuj originál a neboj se podpořit domácí interprety, kteří za to stojí.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář