Rádi byste bydleli nedaleko Prahy, ale nechce se vám do víru velkoměsta? Není se čemu divit, optimální volbou jsou lokality nacházející se v blízkosti hlavního města. Výbornou volbou je například okolí Berouna, konkrétně obec Vysoký Újezd. Právě tady se nachází skvělé rezidenční bydlení. Křivoklátsko a Český kras jsou nádherné přírodní oblasti, jež vás doslova očarují. Naším tipem je konkrétně projekt Golf Rezidence, jejž představíme v následujících řádcích.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Proč právě Vysoký Újezd?

Důvodů by se našlo hned několik. Obec ve Středočeském kraji nacházející se zhruba 10 km od Berouna má bohatou historii. První zmínka o ní pochází už z počátku 14. století. Oblast mezi řekami Sázavou a Berounkou patří mezi krásné přírodní kouty, kde ještě existuje relativně nedotčená příroda. Výhledy na Karlštejn také určitě stojí za to. Zapomenout nemůžeme ani na místní zámek. Dopravní dostupnost je vynikající. Dostanete se sem po silnicích II. třídy, vlakem nebo městskou hromadnou dopravou. Ostatně i proto jsou byty a domy na prodej v Berouně a okolí velmi žádané.

Unikátní objekt krajině sluší

Nechcete bydlet přímo v centru města a nehledáte byty na prodej Praha 1? Zapomeňte také na nějaké domy či bytovky, které se do svého okolí nehodí. Projekt Golf Residence nacházející se nedaleko golfového resortu Albatross dokonale padne do okolní přírodní krajiny. Architektka Barbora Škorpilová zakomponovala rodinné domky do okolí naprosto skvěle. Stylový vzhled doplňují elegantní osvětlení a velké květináče. Spojení s přírodou je tak naprosto unikátní.

Vyberte si z několika rodinných domků

K dispozici je aktuálně hned 5 rodinných domků lišících se celkovou plochou pozemku a samozřejmě i dispozicemi. Vybrat si můžete jak z řadových domků, tak i z volně stojících objektů.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Vlastimil Bůček

    Tak takové bydlení by se mi také líbilo. :-) Trochu mě mrzí, že ty ceny bytů v Praze a okolí jsou dnes tak šíleně vysoké. Já bych si třeba něco takového dovolit nemohl. Jsem rád, že jsem si vůbec mohl dovolit pronájem bytu v Praze. Na druhou stranu se mi přes https://www.psn.cz/property/pronajem-bytu podařilo najít jeden opravdu hezký, kde to nájemné není až tak šíleně vysoké, takže jsem spokojen.

  • Kamil Štrof

    Musím říct, že rezidence vypadá opravdu krásně, zrovna si s přítelkyní domlouvám přes https://www.burinka.cz/hypouver/ hypotéku. Hned jak bude vše vyřízené, určitě se na nemovitost příjdeme podívat.