Přemýšlíte, čím byste tentokrát obdarovali své nejbližší a nenapadá vás nic originálního? Toužíte své milované potěšit něčím, na co by jen tak nezapomněli? Každý si někdy rád něco vyrobí nebo seskládá, protože radost z toho, co jsme stvořili je k nezaplacení.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Přemýšlíte, čím byste tentokrát obdarovali své nejbližší a nenapadá vás nic originálního? Toužíte své milované potěšit něčím, na co by jen tak nezapomněli? Každý si někdy rád něco vyrobí nebo seskládá, protože radost z toho, co jsme stvořili je k nezaplacení. Chcete dopřát svým nejmilejším trochu tvůrčího prostoru? Pořiďte jim fotopuzzle!

eš

Dávat dohromady ty nejkrásnější vzpomínky kousek po kousku je pořádná porce zábavy a fajn tip na dárek!

Tvůrčí dárek

Ptáte se, co vlastně fotopuzzle jsou? Jedná se o klasické skládání puzzlí s fotkou, kterou jste si zvolili na pozadí. Jako dárek lidé často vybírají momentky nebo společné fotografie z různých příležitostí, aby si připomněli nějaký zážitek popřípadě společnou chvíli s někým blízkým. Složené puzzle si pak obdarovaný může nechat zarámovat a zůstane mu na vás pěkná památka. Fotopuzzle patří mezi dárky, které potěší každou tvůrčí duši. Navíc také podporují soustředění a rozvíjí trpělivost.

Vzpomínka, která nevybledne

Nebuďte romantičtí jen na Valentýna. Oživit vzpomínky na nejkrásnější prožité chvíle s přítelem můžete kdykoliv. Nyní už je možné si objednat fotopuzzle i ve tvaru srdce. A můžete si být jistí, že dárek časem nevybledne, ani se jakkoliv nepoškodí, takže vaší drahé polovičce nesejde z mysli. Speciální puzzle s fotkou jsou totiž vybaveny ochrannou fólií, která chrání povrch před vyblednutím nebo poškrábáním.

Soutěžte – udělejte radost sobě i svým bližním

A kdo přece jen pořád váhá, zda do takového dárku investovat, může se zúčastnit soutěže o 2 fotopuzzle dle vlastního výběru, aby se mohl přesvědčit, že skládání vzpomínkové fotografie je originálním dárkem pro kohokoliv, s kým sdílíte spoustu nezapomenutelných zážitků. Fotopuzzle se řadí mezi nejvychytanější zábavu posledních let. Pořiďte si je anebo si o ně zasoutěžte a možná vás překvapí, jak zábavné někdy skládání fotek může být.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář