V našich kinech můžeš vidět nový filmový muzikál s názvem Nine. Film, který je tvořen podle broadwayského muzikálu, měl v našich kinech premiéru 4. března. Viděla si Chicago? Líbilo se ti? Filmový muzikál Nine je od stejného režiséra, tudíž můžeš očekávat něco podobného.

avatar

Kristýna Gregorová

V našich kinech můžeš vidět nový filmový muzikál s názvem Nine. Film, který je tvořen podle broadwayského muzikálu, měl v našich kinech premiéru 4. března. Viděla si Chicago? Líbilo se ti? Filmový muzikál Nine je od stejného režiséra, tudíž můžeš očekávat něco podobného. Chceš se dozvědět o čem je a koho v něm můžeš vidět? Tak čti dál, protože muzikál Nine se pochopitelně dostane i na DVD a Blu-Ray disky.

Muzikál Nine se hvězdami jen hemží.

Film se hvězdami jen hemží.

Kdo stojí za jeho vznikem?

Filmový muzikál Nine pochází od režiséra Roba Marshalla, který pracoval např. na jedinečném Chicagu. Pokud si ho i ty viděla, musíš uznat, že je to skvěle odvedená práce. Jeho nynější výtvor je inspirován autobiografickým snímkem Federika Felliniho 8 1/2.

Jak to dopadne s Nine? Bude stejně úspěšný jako Chicago?

To se můžeš již nyní dozvědět, pokud se na něj zajdeš podívat do kina, má 118 minut čistého času. Předtím však můžeš na internetu zhlédnout několik ukázek, které vypovídají o skvělé choreografii a hereckém obsazení. Ovšem moc nepočítej s tím, že by ses dozvěděla něco víc z děje. Ukázky byly vytvořeny tak, aby se ukázalo co nejvíce zajímavých scén. Ovšem jak je obvyklé k samotnému ději se to moc nedostane, ale buď si jistá, že ti to stejně hodně řekne. Zároveň by tě samozřejmě měly nalákat k návštěvě kina. Já osobně si myslím, že filmový muzikál Nine je skvělá podívaná, už jen kvůli obsazení a choreografii.

O čem filmový muzikál Nine je?

Filmový muzikál Nine je příběh o snech, lásce, emocích a umění. Celý příběh v podstatě vypovídá o citlivém režisérovi, který je něco jako magnet na ženy. Příběh se odehrává v italských Benátkách. Režisér hledá inspiraci pro svůj nový film, protože neví jak s ním hnout. Obklopuju se mnoha ženami přesto, že má manželku. Ta se s jeho nevěrami nehodlá smířit. Točí se kolem něho především tři ženy: Stephanie – slibuje luxusní tajemné povyražení, Carla – milenka, která se nebojí používat své zbraně a Claudia – herečka, která je pro něho inspirací jak uměleckou, tak milostnou. Do toho všeho nastupuje ještě krize středního věku, která je vystižena originálním filmovým způsobem.

Filmový muzikál Nine a jeho obsazení

Filmový muzikál Nine je obsazen hvězdami jako Nicole Kidman, Penélope Cruz, Kate Hudson, Daniel Day-Lewis, Marion Cotillard, Stacy Ferguson (Fergie), Giuseppe Cederna a Sophia Loren. Ve větších městech, kde jsou multikina, lístek koupíš okolo 120 Kč – 160 Kč. V menších městech okolo 80 Kč – 100 Kč. Pokud máš ráda hudební filmy či muzikály, tak se ti filmový muzikál Nine bude určitě líbit. Vřele ti ho doporučuji!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář