Nedá se to zastavit, ale pomalu a jistě se blíží léto, a s tím i letní festivaly, které jsou plné hudby a zábavy. Jestli i ty přemýšlíš o nějakém hudebním festivalu, tak mám pro tebe výběr toho nej.

avatar

Leona Tomečková
Ráda píšu o všem, co mi přijde zajímavé.

Festivaly se blíží, na který se s partou vydáš?

Colours of Ostrava 2014

Rozhodně nejvíc světových hudebních jmen zažiješ v Ostravě na známém Colours of Ostrava. Tento rok můžeš zažít britské Bastille nebo Johna Newmana. Určitě nezapomeň na skvělou francouzskou zpěvačku ZAZ, která tento festival úspěšně navštívila i minulý rok. Mezi další velikány patří rozhodně Robert Plant and the Sensational Space nebo The National, kteří jsou považování za nejžádanější indie kapelu současnosti. Na Coloursu můžeš navštívit nejen hudební stage, ale také divadelní, jazzový nebo zajít na workshopy. Cena lístku je na jeden den minimálně 1 200 Kč. Více info na colours.cz.

Rock for People 2014

Dalším oblíbeným fesťákem je Rock for People, který je každoročně zcela vyprodán. A není se čemu divit! Celé 3 dny se můžeš svést na té nejlepší světové hudbě. Mezi top interprety rozhodně patří Tom Odell, který je objevem v Británii. Poté se můžeš těšit na Madness, Stevena Seagala, BIFFY CLYRO nebo the naked and famous. Z domácí hudby můžeš slyšet UDG, Lucii, Chinaski nebo Tata bojs. Cena za jeden z nejlepších festivalů, který má opravdu co nabídnout, je 1 990Kč na místě, avšak v předprodeji nyní za 1490Kč. Více info na rockforpeople.cz.

Votvírák 2014

Letošní Votvírák nabídne to nejlepší z české a slovenské hudební scény. Těšit se můžeš na Chinaski, Rytmuse, Arakain, No Name, Majka Spirita, Vypsanou fixu nebo skupinu Škvor. Cena lístku na místě je pouhých 350 Kč. Více info na votvirak.cz.

Jam Rock 2014

Open Air festival v Žamberku ti nabízí nejen domácí hudební scénu, ale také zahraniční. Mezi to nejlepší patří Tomáš Klus, Divokej Bill, Mandrage, Mig 21, Olympic, Michal Hrůza nebo Scorpion Childs. Cena za tento festival se pohybuje okolo 490 korun. Více info na jamrock.cz.

Benátská noc 2014

Pro všechny milovníky domácích skupin je Benátská noc to pravé. Cena lístku se pohybuje okolo 900 korun, a za tuto cenu zažiješ veškeré české a slovenské hudební hvězdy. Mezi ty rozhodně můžeš zařadit Tomáše Kluse, Mandrage, Horkýže slíže, Vypsanou fixu nebo Michala Hrůzu. Více info na benatskanoc.cz.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář