Ohlasy diváků na působení Farne v porotě jsou víc než nechvalné. Je chování Farne „dobře“ promyšlený televizní tah nebo jen touha marně na sebe upoutat pozornost?

avatar

Markéta Kuča
Tvrdohlavý exhibicionista, co si jde vždy pevně za svým.

Slibný začátek?

Ewa Farna má v Superstar hned několik prvenství. Je jediná zástupkyně ženského pohlaví, nejmladší a nejméně zkušená. Ovšem ani jedno by se na začátku soutěže nemuselo zdát jako problém. Ewa je bezesporu dobrá a nadaná zpěvačka. A to, že někteří se ohrazovali vůči jejímu místu v porotě ještě před začátkem soutěže z důvodů, že je příliš mladá a nezkušená, mi přijde jako nesmysl. Hudební nadání má, sluch jakbysmet, takže v čem by měl být problém?

Ewa řádí
Ewa to umí v porotě pěkně rozjet.
zdroj: img.cz.prg.cmestatic.com

Přecitlivělá, afektovaná, trapná. Proč?

Bohužel po nedělním odvysílání prvního castingu bylo všem jasné, kde je kámen úrazu. Všichni určitě počítali s tím, že nejmladší porotkyně přitáhne na sebe jak pozornost, tak sledovanost. O to se Ewa opravdu snaží, to ji nemůžeme upřít, ale bohužel její chování působí afektovaně a trapně. Místy to vypadá, že si zpěvačka spletla televizní soutěž se seznamkou. Vrhá na mužské soutěžící zamilované pohledy a žadoní o telefonní čísla. A když už opravdu nedokáže krotit své emoce a chtíč, začne se polévat vodou, což už je navýsost přehnané a Ewa spíše než porotkyni, připomíná nadrženou fenu.

Překvapivá reakce

Z jejího chování byla vedle i modelka Agáta Hanychová, která se nechala slyšet, „nadržená Farna je opravdu strategie,“ smála se.

A co si myslí o Ewě Farne jako porotkyni ostatní?

 • Mě se to líbí. Myslím, že takhle ve skutečnosti nepůsobí, ale tam dělá dobrou show a mě to baví. (Ester, 20)
 • Spletla si funkci, přišla se tam seznamovat místo hodnocení soutěžících a díky ní ta soutěž klesla ještě na nižší úroveň, než byla. (Michal, 21)
 • Myslím si, že na svůj věk vystupuje moc promiskuitně. Je jí 19 let a má tunu make-upu a ještě vyzývavé oblečení a není moc velkým příkladem pro její vrstevníky. Nejde přeci o vzhled, ale o zpěv. A ona ani zpívat neumí. (Alena, 22)
 • Nelíbí se mi jak Eva vystupuje v Superstar. Přijde mi, že je to hrozně hrané. Ovšem lidi ji berou. Vzhledem k tomu, že Superstar už odstartovala poněkolikáté a rok od roku jejich příznivců ve sledování je méně, něco tu sledovanost zvyšovat musí. Vybrali si Evku. Za ty peníze bych se tak chovala taky. (Žanet, 22)

A co si o Ewě Farne v Superstar myslíš ty?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Karolina

  ewa farna je tam skvělá dala superstát tu správnou šťávu líbí se mi tam
  hodí se tam a zvlášť byla úžasná když zpívala tak těžkou píseń a na to že jí je teprve 19 ji zvládla na výbornou
  říkejte si co chcete ale ona se tam opravdu hodí tahle superstár mě baví teď nejvíc ze všech

 • Cassie

  Žiji v zahraničí,ale pustila jsem si pár úryvků na internetu a musím říct, že Ewa se pravděpodobně připravila i o dost fanoušků (co tak slýchám z okolí).Chová se opravdu jako namyšlená fiflena,co zná všechno nejlíp. Na internetu jsem četla i komentář nějakého Poláka, který je z jejího afektovaného chování zklamaný. Ani jako kulisu bych letošní Superstar mít nemohla.

 • Niki

  Ewa se chová tak ,aby ta show jela ;D
  Bez ní by to byla nuda ;)

 • PetraS

  Za mě ? Stydím se za ní, co tam předvádí.. :)

 • PetraS

  Dovolte, abych reagovala na předchozí příspěvek – opravdu Vám přijde toto “chování” přirozené..? Kultivovaný člověk přeci ví, jak se ve společnosti chovat.. Obzvlášť,když má tu poctu reprezentovat českou SuperStar ..!

 • Marie

  Ewa Farna v Polsku vystupuje jako umělkyně která tam má své jméno a
  je oblíbená, ovšem v Česku se z ní lidé zas tolik nepoprdí a tím pádem
  se snaží upoutat pozornost, bohužel i já jsem se v dnešní Ewě dost
  zklamala.
  Neni ti 30děvče a měla by ses chovat..pokud chceš
  prezentovat českou superstar nedělej nám ostudu svým chováním,je to dost
  nevhodné a TRAPNÉ!

 • http://www.fb.com/aldik7 Alan Řepka

  Nova i Ewa mají štěstí, že se na SuperStar a podobné “soutěže” nedívám. Kdybych se díval, tak kdo ví, jaký bych měl názor.

  Ale stačí mi sledovat názory na Twitteru a možná je lepší, že se nedívám :-D

 • šefredaktor Ewa-Farna.cz

  Je to jedna velká show a Ewa se podle toho chová … :-) Je prostě svá a přirozená. Nikdo se nedozví jak to opravdu bylo kdyz je to tak sestřihané.