Tomáš Klus je obyčejný kluk, který s kytarou dobyl nejedno dívčí srdce. Všechny ho zbožňujeme pro jeho milý úsměv, pozitivní náladu, úžasný talent a chytlavé písničky.

Také patříš k jeho věrným fanynkám? Máš všechny jeho desky a nevynecháš jediný koncert? Možná ve tvé fanouškovské výbavě přeci jen něco chybí!

Fanynky Tomáše Kluse, pozor: Konečně si můžete zazpívat s ním!

Já, písničkáŘ

Zpěvník Tomáše Kluse nemá s těmi školními zpěvníky mnoho společného. Já PísničkáŘ obsahuje akordy a noty k písním z jeho prvních dvou desek. Navíc v něm ale najdeš fotky z koncertů a nahrávání nové desky, průvodní slovo samotného Tomáše a celou knihu provází spousta trefných komentářů.

Můžeš si tak zahrát a zazpívat své oblíbené písničky a kdo ví – třeba tě inspiruje k napsání vlastní písně!

Fanynky Tomáše Kluse, pozor: Konečně si můžete zazpívat s ním!

Racek a Proměnamě: Další zpěvník je tu!

Nejnovější album Proměnamě sklidilo obrovský úspěch u zarytých fanynek i široké veřejnosti. A protože byl první zpěvník také velmi oblíbený, společně s novou deskou vyšla kniha Já, písničkář 2!

“Proměnamě není nic, co by se odehrálo naráz (její nedílnou součástí je proto i Racek) a co by bylo výhradně jen záležitostí mého života. Prakticky se odehrává v každém z nás. Dennodenně se proměňují naše názory, sny, smýšlení, čas a čas od času i vzezření. Takový totiž život ve své podstatě je. Jedinečný,” říká Tomáš Klus o Já, písničkáři 2. Ve zbrusu novém zpěvníku tak najdeš noty a akordy k deskám Racek a Proměnamě.

Tip: Zpěvníky Tomáše Kluse a spoustu dalších knížek za super ceny najdeš na albatrosmedia.cz!

Kterou z Tomášových písniček máš nejraději? A kterou by sis s ním nejraději zazpívala osobně?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář