Našla sis nového týpka, který vypadá fakt nadějně, a ty se teď celá klepeš na to, až spolu začnete chodit? Ne tak hr! Trochu si ho předem proklepni.

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Důvěřuj, ale prověřuj: 5 účinných triků, jak zjistit, co je tvůj nový objev zač

Jestli to není zrovna tvůj super kámoš, je dobré si ho trochu prověřit. I když si budeš myslet, že je to naprosto ideální člověk, než se s ním vrhneš do jakéhokoliv vztahu, něco si o něm zjisti. Na tom, že si ho proklepneš, není nic špatného. A že by sis připadala jako hysterka? No tak neblázni. Láska dokáže být slepá a ty chceš přece vědět, na čem jsi.

1) Strýček Google

Hoď si do vyhledávače jeho jméno a zjisti o něm trochu víc. Copak znáš málo lidí, co druhému dokážou vykecat díru do hlavy a nakonec se ukáže, že na tebe zkoušejí Hrabalovo proslulé vábení? Jasně, že když je to fešák a navíc má „závodní auto a v centru Prahy super byt,“ bude se ti zamlouvat. Ale co když jen kecá, aby se ti snáz dostal pod sukni a je to vlastně totální nuzák? Hledáš opravdu vážný vztah? Tak nenech strýce Pepina z Postřižin, aby měl u tebe šanci.

2) Fejsbíček ví

Neboj se omrknout ani jeho Facebookový profil. Vážně si na zeď nasdílel video s Justinem Bieberem? Možná že ti to o něm ledasco napoví. A pokud si všimneš, že je ve vztahu s někým, kdo se ale ani trochu nejmenuje jako ty, máš o čem přemýšlet. Když o něm dohledáš věci, které ti přijdou nepřípustné, alespoň nebudeš ztrácet čas, než se chlapec projeví a můžeš jít směle na další lov.

3) Prachy máš?

„Mně nejde o peníze, já hledám lásku,“ říkáš doma rodičům. Ty ale oponují že „aspoň musíte něco jíst.“ Jasně, že nechceš miliony, ale na světě jsou i týpci, co zrovna neoplývají finanční gramotností. V dnešní době, kdy je snadnější vzít si půjčku, než si koupit rohlík, se může snadno stát, že tvoje velká láska budu zadlužená, nebo v exekuci. A že se tě to netýká? Opravdu bys chtěla chodit s týpkem, co dluží na každém kroku? Číhni raději do evidence, jestli je v pohodě. Možná, že se ti to zdá trochu moc, ale opatrnosti není nikdy nazbyt

4) HIV a jiné radosti

Zrovna pohlavní nemoci by se neměli podceňovat, jenže pokud se ho zeptáš „máš HIV či jinou pohlavně přenosnou nemoc“ nečekej, že řekne „ano“. Sám ví totiž prd a řekne cokoliv, co chceš slyšet. Skočte si tedy společně na testy. A když se bude ošívat? Pod výhružkou, že spolu můžete provozovat leda tak tantrický sex přes zeď přesvědčíš každého. Výsledky víš skoro hned a oba dva pak budete mít jistotu, že kolem sebe šíříte jen lásku.

5) Kámoši v pohodě?

Bav se o něm s jeho kámoši. Ty ti toho o něm nakonec stejně řeknout nejvíc. Vyblejou i to, co neví. Pokud jsi vyzkoušela těchto pět pravidel, gratuluji. Zřejmě to bude ten pravý. Anebo taky ne.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář