Její texty jsou o pařbách, nosí náhrdelník ze zubů svých fanoušků, baví ji šokovat. Nespoutaná diva Ke$ha míří do Prahy.

avatar

Markéta Kuča
Tvrdohlavý exhibicionista, co si jde vždy pevně za svým.

Ke$ha v Praze!

Ke$ha (26), rodačka z Nashvillu, zavítá do České republiky 18. července v rámci svého evropského turné. Zpěvačka je známá nejen tím, že si své texty skládá sama, ale také je autorkou několika songů pro takové hvězdy jako je Britney Spears nebo Miley Cyrus. Svou divokou show předvede v pražském SaSaZu. Předprodej vstupenek odstartoval 13. 3. 2013, tak nepromarni svou jedinečnou možnost spatřit jednu z nejextrovertnějších zpěvaček současnosti.

Bude to divoké

„Chci dělat hudbu, která bude mít vtip, bude provokovat a mít v sobě drzost,“ netají se zpěvačka, která se dostala do povědomí lidem hitem Tik Tok. Již jako malá o sobě tvrdila, že se z ní stane rock star a to se jí také podařilo. Ke$ha dává do svého vystoupení úplně vše. Sdělila, že když po vystoupení vysloveně neomdlévá, nemá škrábance na rukou nebo dokonce nezvrací, asi odvedla špatnou práci.

Ke$ha v Praze
Ke$ha v Praze
zdroj:fistintheair.com

„Doufám, že nebude hned vyprodané a že na koncertě zazpívá C’mon, Tik Tok a Die young, ty mám nejraději,“ tvrdí fanoušek, který se zúčastní jejího vystoupení.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář