Jsem od přírody takový lázeňský povaleč. Místo objevování historie a přírodních památek si užívám pořádné relaxace, klidu, hezkého prostředí a super služeb. Vyzkoušela jsem už celou řadu hotelů a přináším zkušenosti, které se ti při výběru budou hodit. Koukni na můj nejhorší a nejlepší zážitek.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Jsem od přírody takový lázeňský povaleč. Místo objevování historie a přírodních památek si užívám pořádné relaxace, klidu, hezkého prostředí a super služeb. Vyzkoušela jsem už celou řadu hotelů a přináším zkušenosti, které se ti při výběru budou hodit. Koukni na můj nejhorší a nejlepší zážitek. Pokud máš sama nějaké zkušenosti, neváhej se o ně podělit v komentářích.

Moje první zkušenost s wellness hotelem byla příšerná. Víš, jak najít opravdový ráj za férovou cenu?

Moje první zkušenost s wellness hotelem byla příšerná. Víš, jak najít opravdový ráj za férovou cenu?

Moje nejhorší zkušenost

Moc dobře si pamatuji na svůj první wellness víkend, na který jsem vyrazila dokonce s přítelem. Čekala jsem romantický zážitek a luxusní péči. Paní z cestovky mě odchytila v jednom obchodním centru a já se nechala přemluvit. I přes problémy s placením zálohy, kdy jsem částku poslala, ale cestovka ji údajně na účtu neměla, jsem se na wellness dobrodružství těšila. Dojeli jsme s miláčkem na místo a vše bylo jasné. Hotel byl už pěkně zašlý a měl pachuť osmdesátek, pokoje byly jak z nějaké ubytovny a jídelna byla vybavena tak, že rozhodně neslibovala gurmánský zážitek. Slavnostní večeře se skládala ze špaget a sektu. Wellness centrum ukrývalo jednu ukrajinskou masérku, zakydaný bazánek, nefungující saunu a plesnivou vířivku. V okolí hotelu nebylo až na jednu hernu s automaty vůbec nic. Nefalšované peklo za 16 tisíc korun a absolutně zkažený víkend.

Moje nejlepší zkušenost

Docela se divím, že jsem po takovém zážitku hledání dokonalého odpočinku nevzdala. Svoje lenošení jsem tak omezila pouze na krátké návštěvy bazénu u nás ve městě a čas od času lázně v Německu. Přítel se však rozhodl bojovat a naplánoval pro nás romantický víkend v nově zrekonstruovaném wellness Hotelu Jana v Přerově. Součástí balíčku byla celá řada služeb. Pokud jde o jídlo, my jsme měli skvělé snídaně (doporučuji křupavoučké pečivo) a 3-chodové večeře včetně čerstvých ryb a grilovaného masa, v nabídce byly i jídla pro vegetariány. Docela si potrpím na dobré vínko, takže jsem vzala útokem hotelovou vinotéku s širokým výběrem. Pokoj byl hodně útulný, s čistou koupelnou a třeba také Wi-Fi připojením k internetu. Hotelové wellness centrum je právem největší na Moravě, najdeš v něm solnou páru, různé druhy sauny, vířivku, tropické sprchy, vodní jeskyni a celou řadu dalších balzámů na duši. V této akci za 3399 Kč nebe na zemi a komfortní víkend, na který s přítelem nezapomeneš.

Na co si dát pozor?

Výběr wellness není dobré podcenit. Vždy si nabídku pořádně prohlédni a zjisti, co vše za své peníze dostaneš a v jakém stavu může hotel být. Určitě nevěr všemu, co je v nabídce napsáno. Některé hotely napíšou, že je v okolí obrovský ruch a množství zajímavých míst. Ověř si to rychlým pohledem do mapy. V okolí již zmíněného Hotelu Jana byla celá řada míst, kam se dalo vyrazit. Dokonce i milovníci sportu (mezi které já nepatřím) by si přišli na své. Přeji ti, aby tvůj výběr dopadl dobře a wellness výlet se vydařil. Každá z nás potřebuje někdy chvilku klidu a odpočinku.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Juraj Liška

    Tyjo, tak to zní opravdu jako otřesný zážitek. To já mám s wellness pobyty naštěstí zatím jen výborné zkušenosti. Asi nejvíc se mi zatím líbilo v hotelu https://cristalpalace.cz/ v Mariánských lázních. Tam se určitě ještě někdy v budoucnu zajedu podívat znovu. :)

  • Osmnactka18

    Zdravím, velmi kvalitní pobyty naleznete na http://www.pobytyvcesku.cz/wellness-pobyty . Kvalitu zájezdů pravidelně kontrolují. Cca před měsícem jsme s přítelem jeden absolvovali, v Karlových Varech a chovali se tam k nám jako ke králům. :-)

  • Erika

    Ahoj, to mě mrzí, že jsi měla tak špatnou zkušenost.. ono se moc nedá věřit lidem, kteří tě někde odchytí a něco ti nabízejí.. stává se mi to často, nedávno se mi to stalo v obchodě, dvě mladý holky mě chytly a nabízely mi nějaký parfémy, nenechaly mě ani vyjádřit svůj názor a už chtěly dva tisíce… takže od takových radši pryč. Není nad to, když si člověk určitou službu nebo produkt najde sám a myslím, že mi hodně lidí dá za pravdu. Co se např. týče těch wellness víkendů, hodně se mi osvědčily takové ty slevové portály, kde můžete najít plno služeb s obrovskou slevou.. za mě a přítele můžeme doporučit http://www.slevys.cz , kdyby někdo někdy hledal inspiraci, garantuji, že tam něco najde. Minulý víkend jsme si přes to objednávali wellness víkend v Karlových Varech a bylo to úplně parádní. :-) Ale o tom třeba příště.