Že ještě neznáš únikové hry? Je to nový a netradiční způsob zábavy, která pořádně prověří logické uvažování a v neposlední řadě skvěle pobaví všechny zúčastněné.

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Dostaneš se z místnosti za 60 minut? Únikové hry jsou skvělým dárkem a vzrušujícím zážitkem

Fenomén, který přináší skvělou zábavu

Že neznáš únikové hry? Jedná se o fenomén a netradiční způsob zábavy pro každého, kdo má rád různé hádanky. Hlavním úkolem bývá dostat se v časovém limitu 60 minut ze zamčené místnosti, ve které jsou v kontextu zajímavého příběhu umístěny různé šifry, hlavolamy a hádanky. Pouze jejich rozluštěním se dostaneš ven a hru ukončíš. Únikové hry jsou určeny pro malé skupiny (nejčastěji 2 až 4 hráče) a jsou skutečným testem logického uvažování a někdy až detektivního přístupu k přemýšlení. Hry se pochopitelně liší obtížností a příběhem, mnoho účastníků se však shoduje na tom, že si při hraní připadají jak v nějakém filmu.

Kde si zahrát?

Zaujala tě představa takového dobrodružství? Nabídku velmi propracovaných únikových her včetně možnosti snadné rezervace ti přináší LOSTROOMS.cz. Zamčené místnosti skrývají mnoho záhad a fascinujících tajemství. Podaří se ti odhalit identitu mrtvého muže v Hôtel Le Marais? Nebo tě více láká krádež v muzeu? V kompletním popisu hry se vždy dozvíš bližší informace, příběh tě pohltí a ty máš možnost stát se hrdinou. Ten pocit, když se ti skutečně podaří dostat z místnosti za méně než 60 minut, zkrátka stojí za to. Není to však jediný cíl! Tím hlavním je totiž pobavit se, což jde i bez toho, aby člověk dokázal stihnout otevřít dveře.

Hotel

Ideální dárek pro vás dva

Únikové hry je ideální hrát ve dvojci, což z nich nejen z blížícím se svátkem zamilovaných dělá ideální dárek pro tebe a tvého partnere, případně tebe s kámoškou. Budete muset společně spolupracovat, přemýšlet a všelijak zkoušet, kudy vede ta správná cesta. U toho pochopitelně potrápíte mozkové závity a zároveň se skvěle zasmějete. Na LOSTROOMS.cz můžeš udělat rezervaci a někoho tak mile překvapit. Hraní únikové hry je originální dárek, na který se obdarovaný nemusí nějak speciálně připravovat. Stačí chuť na luštění záhad a pohodlné oblečení.

Adventura ve skutečnosti

Je skvělé, že únikové hry si můžeme zahrát již také u nás. Jejich fascinující tajemství a příběhy umožňují otestovat se v situacích, do kterých by se člověk v běžném životě pravděpodobně nedostal. Otevírání různých zámků, luštění šifer a řešení hlavolamů je velmi zábavné, možná až moc, protože čas je neúprosný a utíká rychleji, než by bylo někdy vhodné. Ale i o tom únikové hry, které na tebe čekají, jsou. Přeji fajn zábavu!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Arina

    Také chci dodat, že se jedná o výnosný podnik – zajímavý a vysoce výnosný. Samozřejmě za předpokladu, že únikové místnosti jsou dobře provedené a vše funguje tak, jak by mělo. Mimochodem, tento návrhář může pomoci s touto superescaperoomcom