Jsou různé situace, které mohou souviset s finanční nouzí. Může to být napjatý rodinný rozpočet, nízké příjmy, stejně jako to mohou být nečekané výdaje spojené s vaším bydlením nebo s vašimi dětmi.

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Došly vám peníze? Poradíme, kde je získat

Pokud i vaše rodina nemá peněz nazbyt a přitom si potřebuje koupit něco do své domácnosti, může být řešením úvěrový produkt. Konkrétně to mohou být výhodné nebankovní půjčky. Už dávno totiž neplatí, že je tento segment spojený jenom s vysokými úrokovými sazbami a poplatky. Dnes je jasně patrné, že se stále více přibližuje k sektoru bankovnímu. A tak vybrat tu správnou půjčku bychom měli podle tří hlavních parametrů:

 • Výše konkrétních částek, které jsou k dispozici
 • Termíny splácení a možnosti rozložení splátek
 • Nízké úrokové sazby a nízké RPSN

I pro matky samoživitelky

Pokud nemá problém rodina, je to samozřejmě problém. Ještě větší komplikací ale může být to, pokud nemá peníze matka samoživitelka. Příspěvky od státu jsou malé a tak ušetřit je mnohdy nadlidský úkol. Přesto ale řešení může existovat. Přinášejí ho půjčky pro ženy na mateřské dovolené. Tedy úvěrové produkty, které jsou koncipované dvěma hlavními způsoby. Buď mohou sloužit k řešení krátkodobých finančních problémů, nebo mohou mít podobu větších částek a být spojeny s nutností koupit věci do domácnosti, nebo pro dítě.

Kde ty nejlepší půjčky hledat?

Můžete dát na reklamy v novinách, v televizi, nebo na internetu. Stejně tak můžete dát na rady a tipy svých známých. Ještě o něco lepší možnost je však inzerce půjček zdarma. Zde můžete nejenom hledat v dostupných inzerátech. Vy máte možnost si zde jeden inzerát také podat. Jednoduše v něm specifikujete, kolik potřebujete, na jak dlouho peníze potřebujete a co jste schopna splnit a doložit. Následně už jenom čekáte, až se vám ozvou jednotliví poskytovatelé. Nemusíte tak ztrácet čas hledáním, jelikož takto si jenom porovnáte nabídky těch, kteří přistoupí na vaše podmínky.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Macina Nováková

  No, já si myslím, že půjčka v takové situaci teda určitě není řešení. Pokud má člověk málo peněz, tak si myslím, že je lepší to řešit třeba druhým zaměstnáním. Nabídka práce na zkrácený úvazek je dnes poměrně široká, stačí se podívat třeba na https://www.hitprace.cz/ Tam mají nabídek spoustu.

 • Karolína Novotná

  Já nejsem zastánce toho, aby se peníze získávaly půjčkou. To vede akorát do dluhové pasti a nikam jinam. Pokud chce člověk peníze, musí chodit do práce. Já jsem nebyla spokojená s tím, kolik jsem v práci dostávala peněz, proto jsem začala podnikat. Je pravda, že jsem si musela u https://www.gentlemenfin.cz/uvery/uver-pro-podnikatele/ sjednat úvěr pro podnikatele, ale to je úplně něco jiného. Potřebovala jsem peníze na rozjezd hned a ne až za několik let, až bych je našetřila.

 • Ivana Navrátilová

  No, jsem ráda, že tento problém už teď naštěstí moc řešit nemusím. Může za to hlavně to, že jsem se v posledních letech naučila konečně šetřit. Teď mám doma dokonce našetřeno docela dost peněz a přemýšlím jak s nimi naložit. Napadlo mě, že bych je možná mohla zkusit nějak chytře investovat. Koukala jsem, že spoustu dobrých tipů ohledně investic mají třeba na https://www.investice.cz/

 • Kamil Štrof

  Nám došly peníze zrovna když jsme rekonstruovali dům, naštěstí jsme si sjednali úvěr u https://www.burinka.cz/hypouver/ , kde nám se vším vyšli vstříc. Měl jsem z toho trošku strach, ale naštěstí vše dopadlo naprosto v pořádku a my tak bydlíme konečně v zatepleném moderním domě.