Chceš se dozvědět něco o kultuře surfování a poznat všechny krásy, které nabízí sever Španělska? Podívej se na podrobnosti k výstavě The Old, the Young & the Sea, které se koná od 22.5. do 28.5. 2014.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Doraž na multimediální výstavu The Old, the Young & the Sea

Opravdu multimediální výstava

V roce 2012 se partička rakouských kreativců vydala na cestu, jejímž cílem byl sever Španělska a touha realizovat projekt o kultuře surfování. Veškerý nasbíraný materiál přináší nejen detailní pohled na přírodní bohatství kantabrijského pobřeží, ale také zachycuje místní zvyky. Celá výstava je rozdělena na čtyři tématické okruhy: Baskicko, Kantábrie, Asturias a Galicie. O těchto oblastech přináší také praktické a turistické informace, které se ti při cestách severem Španělska rozhodně budou hodit.

Kdy a kde?

Putovní výstava je multimediální, některé fotky jsou vytištěné, jiné se digitálně promítají. V rámci výstavy proběhne také projekce devadesátiminutového dokumentu. Výstava přináší pražský Institut Cervantes (Na Rybníčku 6, Praha 2) v termínu od 22.5. do 28.5. 2014. Vstup je volný, od pondělí do pátku je otvírací doba 10 až 18 hodin, v sobotu 10 až 14 hodin.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář