I když za okny už je listopad, vy klidně můžete snít o teplých krajích plných slunce. Ve své fantazii se ocitnete na pláži plné prohřátého písku a v plavkách se rozběhnete do teplých mořských vlnek při břehu.

avatar

Cheryl
Má ráda styl, kulturu a život v ulicích.


I když za okny už je listopad, vy klidně můžete snít o teplých krajích plných slunce. Ve své fantazii se ocitnete na pláži plné prohřátého písku a v plavkách se rozběhnete do teplých mořských vlnek při břehu. A kdo vlastně říká, že musíte o nádherných chvílích u moře jenom snít? Klidně si je můžete i dopřát na vlastní kůži.

Vychutnejte si orientální exotiku

Ani podzimní počasí nemusí být důvodem, proč se nevydat někam na jih a neohřát si prochladlé kosti. Právě naopak. Sychravá lezavá zima vás popožene vydat se někam do tepla. Pokud si termín a destinaci vyberete až na poslední chvíli, můžete ještě ušetřit docela dost peněz. Například perfektní dovolená Turecko last minute rozhodně stojí za to. Kromě teplého moře si vychutnáte i místní zvyky s nádechem Orientu, což může Evropanovi rozšířit obzory. A pokud se nechcete někam vydat nyní, můžete už klidně začít plánovat i na příští rok.

Užijte si antiku i pizzu

Pokud vám ale připadá Turecko moc daleko a moc exotické, soustřeďte se na evropské destinace. Hezkou zkušeností se může stát i nezapomenutelná last minute dovolená Itálie. Co vám tato země nabídne? Kromě slunce, písečných či sopečných pláží a teplého azurového moře jsou to i četné antické památky. Stojí za to si během pobytu vyhradit nějaké dny i na výlety. Nezapomeňte také ochutnat místní lahodnou italskou kuchyni. Dopřejte si originální pizzu, mořské plody, olivy, těstoviny i zmrzlinu a kvalitní víno.

Cestujte v pohodlném oblečení

Na dovolenou si samozřejmě pořiďte pohodlné dámské oblečení, ať už pojedete kamkoli. Proč byste měli vybírat právě z této kolekce?

  • Je vyrobena z kvalitních a příjemných materiálů jako bavlna či polyester.
  • Je jedinečná a stylová.
  • Sází na pohodlné oblečení.
  • Obsahuje originální modely.

Spojení pohodlnosti, kvalitního materiálu a nadčasového designu v případě tohoto oblečení funguje.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Josef Devátý

    No, my si letošní dovolenou užili skvěle. Byli jsme se podívat v Itálii a bylo tam naprosto nádherně. Počasí vyšlo přesně podle našich představ. Dokonce jsem měl konečně i možnost vyzkoušet svůj nafukovací člun, který jsem si začátkem roku objednal ze http://sportcarp.cz/ To bylo taky super. :-)

  • Macina Nováková

    To jsou super tipy na dovolenou! Turecko můžu jedině doporučit. Byla jsem tam před 6 lety s hrozně se mi tam líbilo. Hned bych jela znovu, ale letos to asi bohužel nevýjde. Každopádně pokud by někdo hledal inspiraci na dovolenou, nejen v Turecku, tak doporučuji mrknout třeba sem: https://www.krasneplaze.cz/