V každé kuchyni bezesporu potřebujeme odpadkový koš. Měl by být snadno udržovatelný, dostatečně velký, a pokud není ukrytý v kuchyňské lince, důležitý je také jeho vzhled, aby nepůsobil rušivým dojmem. To stejné platí pro odpadkové koše v dětském pokoji, koupelně nebo třeba v pracovně.

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Rozmanité odpadkové koše pro domácnost ať už podíváme-li se na materiál, z něhož jsou zhotoveny, nebo jejich tvar, nabízí internetový obchod AbStore.cz. Vyberete si zde správný typ do každé místnosti ve vašem domě.

Máte ušpiněné ruce? Dotýkat se nemusíte

Velmi důmyslně vymyšlené jsou bezdotykové odpadkové koše. Ve vrchní části je zabudovaný senzor, nad který stačí do vzdálenosti 15 cm přiblížit ruce nebo předmět a víko se vám samo otevře. Poté, co vhodíte odpad dovnitř se zase samo zavře. Koš disponuje funkcí, kdy stiskem tlačítka můžete zajistit víko otevřené, opětovným stiskem se zavře. Senzor napájí 4 baterie, které vydrží sloužit po dobu 3 měsíců. Tyto koše jsou k dostání ve velikosti od 20ti do 50ti litrů, vyberete si tedy jak do koupelny menší model, tak do kuchyně větší.

Sháníte kontejnery? I ty tady nakoupíte

V e-shopu jsou k dostání i kontejnery na odpad ve velikosti 1 100 l. Abyste mohli odpad třídit, vybrat si můžete ze žluté, červené, modré, zelené a černé varianty. Jistě vás potěší, že pokud si kontejner objednáte, nebudete platit poštovné, ať už je místo určení kdekoli v ČR. To platí na veškeré zboží, které si v AbStore.cz objednáte.

Velkou výhodou je, že jste-li škola, státní instituce, obec nebo stálí zákazníci, můžete využít platbu na fakturu. Jestliže vaše objednávka přesáhne sumu 10 000 Kč, získáte navíc slevu 500 Kč. Při objednávce nad 20 000 Kč a 30 000 Kč je sleva ještě vyšší.

Vyberte si i vy designově povedený odpadkový koš nebo kontejner v požadované barvě a oslovte AbStore.cz. Získáte spolehlivého partnera, který je na našem trhu již po mnoho let a ví, co zákazníci chtějí a očekávají.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář