Není to tak dlouho, co se mi přihodila opravdu velmi nepříjemná věc. Nutně jsem se potřebovala někam dovolat, a co osud nechtěl? Klekla mi baterie v mobilu a až poté jsem se dozvěděla, že je zkrátka kaput a je potřeba zakoupit si novou.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Není to tak dlouho, co se mi přihodila opravdu velmi nepříjemná věc. Nutně jsem se potřebovala někam dovolat, a co osud nechtěl? Klekla mi baterie v mobilu a až poté jsem se dozvěděla, že je zkrátka kaput a je potřeba zakoupit si novou. Ta chvíle, kdy jsem se ocitla bez telefonu, bych už zažít nechtěla a až potom mi trklo, že jsem včasný výběr nové baterie opravdu podcenila.

Tvůj notebook i mobil se bez šťávy promění ve drahé těžítko. Měj energii pod kontrolou a dobij si baterky!

Tvůj notebook i mobil se bez šťávy promění ve drahé těžítko. Měj energii pod kontrolou a dobij si baterky!

Kalkulačka bez baterie, jako pistole bez náboje

Možná tě brzy čeká důležitá zkouška, která se bez kalkulačky neobejde. Důležitým bodem pro úspěch je samozřejmě bravurní ovládání kalkulačky. Ovšem první a nejdůležitější bod je funkční kalkulačka, včetně nové baterie, bez které by všechny pokusy o počítání byly marné. Proto se před nějakou zkouškou zásob bateriemi, aby tě pak nečekalo nepříjemné překvapení, kdy baterie bude prohlášená za mrtvou, a aby nebyla „vyplivlá“ a stará baterie počátkem konce.

Sbalená jistota na cesty

Mobilní telefon by nemohl šlapat, pokud by mu chyběla šťáva v podobě baterie do mobilu. Pokud má tvůj elektronický miláček něco za sebou, neměla bys zapomenout na pořízení náhradní baterie do mobilu, která by tě mohla v mnoha situacích zachránit. Zezačátku se to bude zdát jako zbytečný výdaj, ale v téhle oblasti se rozhodně vyplatí zavčas investovat. Jestli tě čeká nějaká dovča mimo republiku, dá se jen těžko říct, zda by ti s výběrem baterie do mobilu pomohl turecký občan stejně dobře, jako tady.

Plně nabitý notebookový krasavec

Kromě baterie do mobilu a baterie do kalkulačky, nebo do jiných věcí, je stejně důležitá baterie do notebooku. Mnohé notebooky dokážou určit, jak je na tom baterie se životností. Pokud vidíš, že baterie není na tom zdravotně dobře a jednou nohou je v křemíkovém nebi, raději se rozhodni pro nákup nové baterie do notebooku včas, než aby pak její výpadek byl důvodem mnoha nepříjemných situací. Při výběru baterie do notebooku si určitě nech poradit, zvlášť pokud ve výběru tápeš, ať tvůj noťas může zběsile vyhledávat informace a být ti kdykoliv k dispozici.

Jsi ready?

Štěstí zkrátka přeje připraveným a to i v bateriové oblasti. Mě, se to jednou vymstilo a do opáčka se mi opravdu nechce :-) . A co vy kámošky, potrápila vás někdy baterie, jako mě nebo jste s žádným nemilým výpadkem neměly problémy?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://prodivky.tomsh.cz Mersmerize

    Ještě k těm notebook, připsala bych tam, že je fajn koupit si na něj náhradní baterii, kterou nabiješ a můžeš jí nosit u sebe – když se ti notes vybije, stačí baterie prohodit:) Jinak článek pěkný