Díky půjčce přes SMS mohou být nákupy mnohem příjemnější. Proč vám volá?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Díky půjčce přes SMS budete mít peníze ihned

Máte spoustu přátel a zájmů a ráda byste všechno stíhala? V pondělí a ve středu fitcentrum, protože cvičit se musí, úterý solárium – pro krásu, ve čtvrtek večeře s přáteli, v pátek drink a v sobotu nejlépe někam na výlet. Všechno dnes ale stojí peníze. Jak to všechno finančně utáhnout, abyste si nemusela před výplatou utahovat opasek a trávit večery doma?

V zimě máme výdaje zpravidla menší, protože při ošklivém počasí se málokomu z nás chce vylézat z postele. V létě se ale všude koná spousta akcí, a to nejen kulturních, které rozhodně nechceme prošvihnout, takže se snažíme být u všeho. A to nás ještě čeká dovolená. Naše výdaje jsou tak daleko vyšší, než jsme zvyklé a může se nám tak stát, že s penězi nevyjdeme.

Pokud vám dojdou peníze dřív, než přijde další výplata, tak pro vás máme řešení. SMS půjčka EverydayPlus za vás nedostatek financí vyřeší jednouprovždy. V chytrém kalkulátoru na webových stránkách EverydayPlus si vyberete částku, kterou potřebujete. Nástroj vám ihned ukáže, jaká bude výše vaší splátky, kolik činí RPSN a kdy je datum vaší splatnosti. Po úspěšné registraci, ověření a schválení půjčky, můžete úvěr čerpat, a to dvěma způsoby.

Dvě možnosti čerpání

První možnost jak si vybrat peníze je online přes vytvořený účet na webových stránkách. Po přihlášení jen zadáte částku a je to. Druhou možností je čerpat úvěr ze svého mobilního telefonu. Je to opravdu jednoduché, stačí odeslat SMS zprávu ve tvaru VYBRAT + požadovaná částka na číslo 90 100. Částky je vždy potřeba zaokrouhlovat na padesátikoruny. Obratem obdržíte potvrzující SMS o provedené transakci.

Uzavření smlouvy o půjčce je samozřejmě zdarma, platí se pouze za její využití – tedy poplatek za čerpání. Žádné další skryté poplatky v případě rychlé půjčky nejsou.

Při půjčování peněz buďte opatrné

Pokud si půjčujete peníze, je vždy dobré mít na paměti, kolik a za co utrácíte, kolik budete schopny splácet, a za jak dlouho svůj úvěr vyrovnáte. Pokud čemukoliv nerozumíte, raději se na to zeptejte.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář