Díky půjčce přes SMS mohou být nákupy mnohem příjemnější. Proč vám volá?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Díky půjčce přes SMS budete mít peníze ihned

Máte spoustu přátel a zájmů a ráda byste všechno stíhala? V pondělí a ve středu fitcentrum, protože cvičit se musí, úterý solárium – pro krásu, ve čtvrtek večeře s přáteli, v pátek drink a v sobotu nejlépe někam na výlet. Všechno dnes ale stojí peníze. Jak to všechno finančně utáhnout, abyste si nemusela před výplatou utahovat opasek a trávit večery doma?

V zimě máme výdaje zpravidla menší, protože při ošklivém počasí se málokomu z nás chce vylézat z postele. V létě se ale všude koná spousta akcí, a to nejen kulturních, které rozhodně nechceme prošvihnout, takže se snažíme být u všeho. A to nás ještě čeká dovolená. Naše výdaje jsou tak daleko vyšší, než jsme zvyklé a může se nám tak stát, že s penězi nevyjdeme.

Pokud vám dojdou peníze dřív, než přijde další výplata, tak pro vás máme řešení. SMS půjčka EverydayPlus za vás nedostatek financí vyřeší jednouprovždy. V chytrém kalkulátoru na webových stránkách EverydayPlus si vyberete částku, kterou potřebujete. Nástroj vám ihned ukáže, jaká bude výše vaší splátky, kolik činí RPSN a kdy je datum vaší splatnosti. Po úspěšné registraci, ověření a schválení půjčky, můžete úvěr čerpat, a to dvěma způsoby.

Dvě možnosti čerpání

První možnost jak si vybrat peníze je online přes vytvořený účet na webových stránkách. Po přihlášení jen zadáte částku a je to. Druhou možností je čerpat úvěr ze svého mobilního telefonu. Je to opravdu jednoduché, stačí odeslat SMS zprávu ve tvaru VYBRAT + požadovaná částka na číslo 90 100. Částky je vždy potřeba zaokrouhlovat na padesátikoruny. Obratem obdržíte potvrzující SMS o provedené transakci.

Uzavření smlouvy o půjčce je samozřejmě zdarma, platí se pouze za její využití – tedy poplatek za čerpání. Žádné další skryté poplatky v případě rychlé půjčky nejsou.

Při půjčování peněz buďte opatrné

Pokud si půjčujete peníze, je vždy dobré mít na paměti, kolik a za co utrácíte, kolik budete schopny splácet, a za jak dlouho svůj úvěr vyrovnáte. Pokud čemukoliv nerozumíte, raději se na to zeptejte.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Josef Devátý

    Díky moc za článek. Musím se ale přiznat, že já teda spíš preferuji půjčky online. Ty jsou také velmi rychlé. Mimo to na ně existuje bezpočet různých srovnávačů, díky kterým máte jistotu, že půjčka, kterou si berete je pro vás opravdu výhodná. Já třeba používám tento srovnávač: https://www.hyperfinance.cz/pujcky/