Zajímá tě trendy v oblasti interiérových vychytávek a stínící techniky? Představíme ti základní moderní prvky rolety a žaluzií, které tě určitě zaujmou a tvému pokoji dodají šmrnc. Pryč jsou doby, kdy se člověk musel spolehnout na jedny bílé rolety a chrastící žaluzie. Nově letí zajímavé látky a designy.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Zajímá tě trendy v oblasti interiérových vychytávek a stínící techniky? Představíme ti základní moderní prvky rolety a žaluzií, které tě určitě zaujmou a tvému pokoji dodají šmrnc. Pryč jsou doby, kdy se člověk musel spolehnout na jedny bílé rolety a chrastící žaluzie. Nově letí zajímavé látky a designy. Svému pokoji můžeš snadno vdechnout charakter a bydlet zase o něco veseleji.

Látkové rolety dokonale zkrášlí interiér a pochopitelně slouží také praktickým účelům.

Látkové rolety dokonale zkrášlí interiér a pochopitelně slouží také praktickým účelům.

Designové rolety pro perfektní interiér

Klasické rolety a žaluzie zná každý, a proto jsme se zaměřili především na designové rolety, které dokážou esteticky povznést vzhled moderního interiéru. Jsou jimi římské rolet rolety a látkové rolety.

Římské rolety

Římské rolety se na rozdíl od tradičních rolet nenavíjejí, ale skládají. Díky tomu vytvářejí krásné záhyby. Široká paleta různých materiálů a vzorů umožňuje sladit rolety s tváří každého interiéru, stejně jako volbu intenzity zastínění od decentní clony až po úplné zatemnění.

Římské rolety

Látkové rolety

Látkové rolety představují moderní alternativu záclon, která účinně reguluje intenzitu slunečního záření, a zároveň přispívá k ochraně soukromí uvnitř domu či bytu. Látky opatřené povrchem z nesavého materiálu mají navíc tu výhodu, že nechytají prach, a proto představují ideální variantu tradiční kombinace klasických záclon a závěsů, a to především v domácnostech, kde žijí lidé trpící alergiemi, nebo astmatici.

Vertikální provázkové žaluzie

O japonských a posuvných stěnách, které se používají jako dekorativní prvek a předěl místností zároveň, jste už jistě slyšeli, a možné je dokonce máte doma. Také tyto prvky opět v mnoha provedeních jsme mohli obdivovat na našem výletě. Co nás však ještě více zaujalo, to byla učiněné designová lahůdka, a to vertikální provázkové žaluzie. Vertikální provázkové žaluzie dodají každé místnosti neobyčejně elegantní vzhled.

Nádherné žaluzie Twinroll

Svůj interiér můžete vkusně doplnit také instalací žaluzie Twinroll, což je vlastně rafinovaná kombinace žaluzie s roletou vyráběná v provedení na okno i nad okno. Také tento krásný dekorativní prvek dokáže perfektně regulovat intenzitu světla. Stačí si jen vybrat z pestré palety mnoha krásných látek.

Double plisé dodá bydlení nový rozměr

Pokud patříte mezi obdivovatele krásných a praktických žaluzií plisé (vybavených mimo jiné povrchovou úpravou odpuzujících prach), račte se seznámit s novinkou v podobě rafinované varianty double plisé, která je díky svému sofistikovanému provedení zárukou dokonalého stínění. Žaluzie double plisé dodá bydlení nový rozměr.

Double plisé

Všechny druhy krásných designových rolet a dalších prvků moderní stínící techniky najdeš na stránkách www.rolrols.cz, anebo si je můžeš prohlédnout v kamenné prodejně v Praze 6 – Řepy nebo v Praze 9 – Kyje.

Plánuješ koupi nové postele? Luxusní postele Pullman, luxusní vysoké čalouněné postele, postelové polohovací systémy, matrace a doplňky s dlouholetou tradicí. Nejvyšší kvalita, precizní řemeslné umění, to jsou postele do luxusní ložnice Pullman.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Nataša Zabloudilová

    No tak to vypadá vážně skvěle. Mockrát díky za tipy. Přesně nějaké takové rolety jako jsou na druhé fotce bych si představovala u nás v obýváku. Už jsem si dokonce i párkrát googlovala “rolety Praha” a všimla jsem si, že dost podobné dělá například i tato firma: http://climax-kolar.cz/