Tento YouTuber má díky svým vtipným videím už přes 50 tisíc odběratelů, jeho facebooková stránka Stejk studio má přes 7 tisíc liků. Víš, o koho se jedná? Pojďme se na něho podívat trochu víc zblízka.

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Chtěl jsem pobavit příbuzný…
Stejk
zdroj: facebook.com/StejkeriOfficial

Chtěl jsem pobavit příbuzný…

1. Nejdříve ze všeho, bych tě poprosila, aby ses nám trochu představil. Co nám na sebe prozradíš?

Jmenuju se Kuba, je mi jednadvacet a rád točím „zábavná“ videa na server youtube.com pod přezdívkou Stejk. Studuju Vysokou školu v Pardubicích, kde i bydlím.

2. Jak tě vlastně napadlo, že začneš točit videa? A kde bereš neustále tolik inspirace na všechna ta různá témata? Jak dlouho asi tak trvá, než jedno takové video vznikne?

Chtěl jsem pobavit kamarády a příbuzný, ale jak vidíš, tak se to trošku zvrtlo a teď mě sledují desetitisíce lidí. Inspiraci beru, kde se dá. Většinou mám nápad těsně před spaním, ale nenapíšu si to a ráno už si nic nepamatuju. Jinak z internetu, knížek a z okolí. Pokud už mám vymyšleno, co budu točit, tak zapnu kameru a za půl hodinky mám natočeno. Hodinu mi trvá editace (střih, ozvučení) a hurá s tím na internet.

3. Co děláš jiného, když zrovna netočíš? Máš nějaké záliby?

Chodím do školy, rád si zacvičím, zajdu s přáteli na nějakou akci, nebo si jen tak sednout a pokecat.

Odpůrci a fanoušci

4. Setkal ses s mnoha odpůrci?

Na tohle mám asi štěstí, protože se mi zatím celkem úspěšně vyhýbají. Občas se najde někdo, kdo mi nadává, ponižuje mě, ale jen anonymně v diskuzi pod videem nebo na Asku, takže to vůbec neřeším.

5. A co naopak fanoušci? Poznávají tě například na ulici? Máš s nimi nějakou historku?

V poslední době mě začínají poznávat lidi na ulici. Je to zvláštní pocit, když Vás zastaví cizí člověk a chce podpis nebo fotku. Ale jsem rád za tuhle interakci. Člověka to nabíjí pozitivní energií. Historky ani ne, spíš, že se občas někdo tak stydí, že začne koktat.

6. Máš nějaký idol, který tě motivuje?

Idol přímo ne, ale motivuje mě zpětná vazba. Pokud se to video, se kterým si dám nějakou práci, lidem líbí, tak mě to vždycky hodně potěší a namotivuje do další tvorby.

7. Máš nějaký soupis nejvtipnější či nejpodivnějších otázek, na které se tě lidé ptají na Asku?

Na nejzajímavější otázky z Asku udělám vždycky video, protože nechci, aby o ty „skvosty“ někdo přišel. Zvykl jsem si, že se mě lidi ptají pořád dokola na stejné otázky, nebo na hodně soukromé otázky, ale když se Vás někdo zeptá jestli je rebel, když budí všechny megafonem, tak nejde odpovědět jinak než, že to je debil :-D .


Ask Stejk

8. Které tvoje video je nejsledovanější a proč si myslíš, že tomu tak je? Co se na něm nejvíc lidem líbí?

Nejsledovanějším videem je „20 věcí, které děláme všichni“ a je to asi proto, že je úplně ze života, každý se tam v něčem najde. Pomáhal mi s ním i jeden známý youtuber se jménem Nejfake a dělám tam kraviny jako ve většině dalších videí.


20 věcí, co děláme všichni

9. Jsi i v „normálním“ světě opravdový rebel?

Udělal jsem spoustu videí, ale tohle s názvem „Jak být rebel“ se chytlo a teď se to se mnou táhne. Většinou odpovídám, že rebel nejsem, ale každý jsme někdy vešli do Tesca východem, takže každý z nás je tak trošku rebel.


Jak být rebel?

10. Jaké máš rád stejky?

Krvavé… hovězí… mňam.

A co holky?

11. Jakpak jsi na tom s „kotletkou“?
Jednou jsem vymýšlel jméno pro svou „holčičí“ postavu a diváci navrhly Kotletku. Ona je hodně dominantní a kluci to s ní mají těžké. Ani krásy tolik nepobrala, ale za to můžu já :D , Ale jinak je to fajn „holka“.


Kotletka

12. Jak podle tebe vypadá ideální dívka?

Určitě usměvavá, věrná, milá, hodná, chytrá a vtipná. Nelíbí se mi, když se holka zbytečně moc maluje. Ohledně vzhledu nemám nějaký speciální ideál krásy. Snad jen modré nebo zelené oči.

13. Máš nějaký speciální trik, jak na holky?

Nejsem typ kluka, co balí každou sukni. Jsem svůj, a pokud se mi holka líbí, tak se ji nebojím oslovit a normálně se s ní bavit.

14. Moc děkuji za tvé odpovědi a zde nechám prostor pro tebe – chceš něco našim čtenářkám vzkázat?

Děkuju za příležitost udělat s tebou tento rozhovor. Můj vzkaz je, abyste dělaly to, co Vás baví, šly si za tím a nekončily, pokud se nedostaví hned úspěch. Dejte si cíle a nevzdávejte to.

Stejk
Stejk
zdroj: facebook.com/StejkeriOfficial

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář