Vybrat dárek z lásky nebývá lehké, protože hledáme něco opravdu výjimečného a neotřelého. Pokud chceš na Valentýna (a nejen na něj) opravdu zazářit, neváhej a vyzkoušej darovat originální fotopuzzle. Radost ze skládání oblíbené fotky si užije jak tvůj miláček, tak rodiče či nejbližší přátelé.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Vybrat dárek z lásky nebývá lehké, protože hledáme něco opravdu výjimečného a neotřelého. Pokud chceš na Valentýna (a nejen na něj) opravdu zazářit, neváhej a vyzkoušej darovat originální fotopuzzle. Radost ze skládání oblíbené fotky si užije jak tvůj miláček, tak rodiče či nejbližší přátelé. Své milované můžeš potěšit něčím, na co jen tak nezapomenou.

Daruj zamilovaný hlavolam

Tvůj miláček kousek po kousku

Láska kousek po kousku

Pokud si nedokážeš představit, jak takové zamilované fotopuzzle vypadají, věř, že se jedná o velmi kvalitní puzzle s fotografií, kterou si vybereš. Čím zajímavější snímek vybereš, tím zábavnější a složitější může být skládání celé fotky zpět dohromady. Fotopuzzle se vyrábí hned v několika rozměrech a tvarech (pro zamilované například ve tvaru srdce). Složit takových tisíc kousků může někomu trvat i do dalšího Valentýna, takže si můžeš být jistá tím, že tvůj dárek vydrží dělat radost opravdu dlouho. A že tě nenapadá, jakým způsobem fotopuzzle svému miláčkovi darovat? Nech vyrobit fotopuzzle z nějaké své sexy fotky a naplánuj večer plný vzrušujícího skládání. Pokud chceš přítele trošku potrápit, můžeš ty nejzajímavější kousky skládačky schovat až na samotné finále.

Krásný dárek se vším všudy

Jakmile už máš tip na fotografii, která bude tvořit tvé fotopuzzle, můžeš vybírat ještě z velkého množství různých krabiček. Sama si vybereš vhodný motiv a předlohu. Navíc u Fotondo je takto vymazlená krabička již v ceně! Díky správnému motivu podtrhneš pravý význam dárku a ukázat obdarovanému, co k němu cítíš. Na krabičku můžeš nechat natisknout libovolný text.

Překvapení bez námahy

Vlastní fotopuzzle můžeš mít už během 3 minut. Stačí pouze nahrát fotografii! Nezapomeň na to, že čím kvalitnější snímek bude, tím lepšího výsledku se dočkáš. Tvůj dárek k Valentýnovi, narozeninám nebo jen tak pro radost pak bude opravdu bez chyby! Vždyť zamilovaný hlavolam jen tak z mysli nesejde.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář