Výběr dárků pro naše drahé polovičky je nadmíru složitý. Řekněme si upřímně – nové bavlněné ponožky, slipy nebo boxerky, případně sprchové gely a pěny na holení nikomu příliš vekou radost neudělají. Co takhle vybrat své lásce k letošním vánocům něco originálního a netradičního? Přinášíme vám pár rad a tipů na dárky pro muže, na které bude váš partner ještě dlouho vzpomínat.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Dárky pro muže s notnou dávkou originality

Jedinečný dárek pro muže? Co třeba Sklenice na pivo.

Jedinečný dárek s osobním vzkazem

Luxusní lahev kvalitního alkoholu neurazí žádného milovníka dobrého pití. Řekněme si však upřímně – taková láhev je přeci jenom dosti tradičním dárkem. Chcete-li svého manžela, kamaráda, otce nebo milence potěšit něčím osobním a přesto lahodným, vylepšete lahvinku kvalitní whisky originálním vzkazem a certifikátem s jedinečným přáním. Věříme, že takový dárek vykouzlí na tváři vašeho milého blažený úsměv na tváři a milovanému otci může takový milý dáreček vehnat slzy do očí. Vězte však, že jde o slzy dojetí, nikoli zklamání.

Pro milovníky gurmánských specialit

Láska prý prochází žaludkem. Přesvědčte se o pravdivosti tohoto pořekadla a obdaruje svou drahou polovičku typickým mužským dárkem, který mohou představovat dárkové koše a sady. Luxusní sady gurmánských specialit obsahují nejrůznější vybrané pochoutky – od vyhlášených belgických pralinek, francouzských vín, až po luxusní paštičky nebo chutné salámy, případně uzené hovězí kýty nebo lahodné šunky. Takovým dárkem zajisté nepohrne žádný milovník dobrého jídla a pití.

Pro vtipálky

Je váš manžel nebo otec nenapravitelným vtipálkem, dělající si legraci ze všech a všeho? Vystřelte si pro změnu vy z něj a obdarujte jej legračním dárkem. Potěšte svého drahého vtipálka smaltovanou pouliční cedulí s vlastním designem, nebo zámkem na lahve s číselným kódem. Díky tomuto opatření nedojde k upíjení oblíbeného destilátu žádnou nepovolanou osobou.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Ivana Navrátilová

  Zrovna přemýšlím nad tím, co svému muži koupit k svátku, který má za dva týdny. Je velký milovník dobré kávy, tak mě napadlo, že bych mu mohla koupit něco s ní spojeného. Docela se mi líbí třeba takovéto dřevěné podtácky: https://www.vyrejeme.cz/dekorace-novinky/drevene-podtacky/ Ty bych vlastně mohla využít i já. :-)

 • Nataša Zabloudilová

  Pěkné tipy. Nicméně třeba můj muž spíš vždy ocení nějaký praktický dárek, který využije. Velmi rád třeba tráví čas ve své dílně, proto jsem se mu rozhodla k narozeninám koupit něco do ní. Konkrétně jsem mu vybrala takový velký box na nářadí ze https://stanley-fatmax.cz/

 • Macina Nováková

  Myslím, že super tipy. Ono s originálními dárky je to celkem složité. Každý si totiž pod tímto pojmem představuje něco úplně jiného. Já se třeba letos snažila vymyslet, čím obdarovat svého muže k vánocům. Chtěla jsem pro něj něco originálního a neobvyklého. Nakonec jsem vsadila na dárkový poukaz na projížďku luxusním autem. Ten mi poskytla tato půjčovna luxusních vozů: https://www.zabavnevozy.cz/ Myslím, že jsem se nerozhodla vůbec špatně, protože muži to udělalo hroznou radost a prý něco takového vůbec nečekal. :)

 • Juraj Liška

  Jo, tak to moje žena se mi také vždycky snaží k narozeninám vymyslet co nejoriginálnější dárek. Letos to udělala například tak, že mi koupila takovou pěknou vychytávku z https://www.darkysradosti.cz/darky-k-narozeninam To mi udělalo obrovskou radost. :)