Uspět v českém rapu a probojovat se mezi ty nejsledovanější je pořádná výzva. Dappro se už v dubnu chystá na prkna českých klubů a rozhodně nemá malé ambice. Povede se mu uspět a získat respekt na scéně?

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Dappro je na roztrhání už od začátku

Přichází svěží vítr?

Terpve osmnáctiletý rapper Dappro (pravým jménem Daniel Procházka) vyskočí na scénu s jeho prvním oficiálním trackem, jenž se jmenuje „Nový svět“. Proč právě „Nový svět“? Dappro má od 10 let, kdy začal rapovat, jasný cíl. Chce oživit stojaté vody české hudební scény a přinést něco nového, neoposlouchaného a kvalitního. Skladbu bude ryze taneční a najdeš v ní prvky t electra. Mix rapu a taneční hudby velmi dobře nejen v zahraničních hitparádách, ale už také u nás. Společně se singlem bude zveřejněn i druhý oficiální videoklip. Úplnou prvotinou byla spolupráce se skupinou Koblížci na skladba „Amor na mol“.

V roce 2013 do toho šlápne

Dappro v minulém roce o sobě nedal moc vědět, ale to by se mělo letos změnit. Rozhodl se úzce spolupracovat s bulharským producentem a skladatelem jménem Velichko M. Lozanov (známý díky spolupráci s HOLKI, Elena Gheorghe a další), jenž se zároveň podepsal pod kompletní produkci. První singl vydává Royal Production Česká republika, v prodeji v sítích Bontonland.

Tohle je Dappro

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • http://www.facebook.com/ivos.kucera Ivoš Kučera

  Ale to snad nee :D kamoska.cz lol co to je ?

 • http://www.facebook.com/pivoth Matěj ‘Pivoth’ Pivokonský

  Autor článku by měl být veřejně ukřižován napsat takovou s*a*k*!!! Proberte se z tý diskotéky. Nikdo tu nechce další taneční shity typu Abde a ještě napsat že jde na dračku. Pokud funguje 10 let a snaží se 10 let zlepšovat, tak snad asi ani nechci slyšet nic co je starší než 5 let.. Vždyť ten člověk je marnej a dobrej možná tak na předskok Metrixe

 • Izy

  Už jen ten nadpis je zavádějící.. Tenhle nic neuměl a na dračku??? To jo! :D

 • Dan

  Nějaká ukázka?