Slavnostní premiéra bondovky SKYFALL u nás proběhla 24. října a hlavní představil už dokonce ví, kdo by měl hrát neohroženého agenta 007 po něm. Souhlasíš s jeho výběrem?

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Významný rok v životě a smrti agenta 007

Rok 2012 je 50. výročím vzniku filmů o Jamesi Bondovi a přináší v pořadí již 23. bondovku s označením SKYFALL. Film dávají v Cinema City od dnešního dne, ale slavnostní česká premiéra proběhla již 24. října v pražském multikině Cinema City Flora. Na tu se v převleku Bonda přišel podívat i olympionik David Svoboda a moderátor Leoš Mareš. Fanoušci Jamese Bonda očekávají od filmu množství akce a vybroušený příběh. Podle tvůrců představuje 50. výročí Bonda výzvu, jenž se však podle prvních recenzí podařilo překonat!

David Svoboda, Daniel Craig a Leoš Mareš

Kdo bude další Bond, James Bond?

V čele hereckého obsazení SKYFALL jsou samozřejmě Daniel Craig jako agent 007, stále okouzlující Judi Dench jako M, a Javier Bardem jako pomstychtivý Silva. Čtyřiačtyřicetiletý herec se na propagační akci v Římě nechal slyšet, že SKYFALL je bezesporu jeho poslední bondovka v roli nula nula sedmičky. Dalším představitelem by měl být někdo jiný, nejlépe by to podle Daniela zvládl Steven Gerrard, anglický fotbalový hráč, jenž působící jako kapitán v týmu FC Liverpool. Souhlasíš s Danielem?

Steven Gerrard
foto: profootball.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Martina

    No, jestli je to pravda, tak to potěš koště. Konečně jsem si zvykla na Daniela Craiga v roli Bonda a už chce skončit a hrát to nějaký fotbalista??? :-P

  • kamoska

    Díky za upozornění, my se zatím na Bonda chystáme, tak nám tohle uteklo :-) .

  • Maryleen

    Včera jsem na tom byla a Silva je chlap, pro upřesnění :-) Jamese Bonda miluju a jestli ho začne hrát někdo jiný tak u mě teda končí.Ten fotbalista stojí za prd…