Na německých Bambi Awards získala britská skupina One Direction do své sbírky další cenu. Těchto pět miláčků totiž pomalu, ale jistě ovládá svět hudby.

avatar

Janet Osayande
Jejím hlavním koníčkem je hudba a vše, co se jí týká!

Oblečeni v oblecích od Dolce & Gabbana oslnili na předávání Bambi Awards.
Oblečeni v oblecích od Dolce & Gabbana oslnili na předávání Bambi Awards.
zdroj: direct-news.tumblr.com

Skupinu provází šílenství

Už pár hodin před začátkem předávání cen bylo za zábranami u červeného koberce plno. Fanynky využily Bambi Awards konající se v Düsseldorfu jako možnost setkat se s One Direction. S transparenty netrpělivě čekaly na příchod jejich idolů a křičely při tom jejich jména. A nečekali dlouho. Krátce poté se kluci dostavili a šílenství vypuklo. Každá se snažila upoutat jejich pozornost jen pro jedno slovo, pohled nebo podpis. Pro tu chvíli ale měly smůlu. Ukořistili je moderátoři a dělali s nimi rozhovor.

Jaké plány mají na Vánoce?

Němečtí fanoušci měli to štěstí, že je One Direction navštívili už potřetí za poslední dva měsíce, o čemž se v rozhovoru také mluví. Jako obvykle je i zmíněna jejich cesta X-Factorem a plány na Vánoce. Jak řekl Niall: „Hodně jíst, hodně pít, hodně spát.“

Tento rok byl pro One Direction více než úspěšný!
Tento rok byl pro One Direction více než úspěšný!
zdroj: direct-news.tumblr.com

Výhra za výhrou

Po rozdání pár autogramů bylo na čase odebrat se do velkého sálu, kde se celá show měla konat. Už od začátku bylo velmi jasné, kdo si cenu Pop International odnese. Jen krátce po MTV Europe Music Awards, ve kterých vyhráli v kategoriích Best New Act, Best UK & Ireland Act a Biggest Fans se k nim připojila Bambi Award za Nejlepší mezinárodní pop. A to zaslouženě.

Bambi Award
Niall přidal tuto fotku ceny na jeho Twitter účet s popisem: Wow! Just won favorite international artist at the bambis in dusseldorf , thank you Germany.
zdroj: twitter.com

Svou účast doplnili vystoupením s prvním singlem z jejich druhého alba Take Me Home, Live While We’re Young a hned poté letěli zpět do Londýna. Ačkoli byli pozváni na afterparty s poděkováním odmítli.

Jako vždy dali do svého vystoupení vše a rozproudili zábavu.
Jako vždy dali do svého vystoupení vše a rozproudili zábavu.
zdroj: direct-news.tumblr.com

Nedá se popřít, že rok 2012 byl pro ně velice přínosný a ačkoliv ještě není za námi, ten nadcházející jim přinese mnohem víc nominací a ještě víc cen.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Eliška

    Ahoj one direction doufám že si tento komentář přečtete
    Jmenuji se Eliška a je mi 5 let mám vás hrozdně ráda a moc bych chtěla aby ste přjeli do Čech a udělali tu koncert jakékoliv písně.Budu vám vděčná kdyby jste jen nakonec jeli k nám do Čech napištemi prosím na email pod jménem Eliška Procházková
    Děkuji moc