V Čechách i u našich sousedů najdeš spoustu míst, které jsou k dovolené ideální. Mnoho z nich nabízí široké spektrum sportovního vyžití, krásné okolí, spoustu možností k výletům a samozřejmě i pohodu a komfort, čímž ale nekončím.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

V Čechách i u našich sousedů najdeš spoustu míst, které jsou k dovolené ideální. Mnoho z nich nabízí široké spektrum sportovního vyžití, krásné okolí, spoustu možností k výletům a samozřejmě i pohodu a komfort, čímž ale nekončím. Proto jsem se svým klukem rozhodla, že se tentokrát zaměříme na dovolenou poblíž Česka a naše volba padla na oblíbené Slovensko. Zajímá tě, co jsme si vybrali? Mrkni se na můj tip a nech se inspirovat.

Co takhle dovolená na Slovensku?

Dovolená u slovenského zámku Bojnice.

Náš cíl? Slovenské Bojnice

Po dlouhém rozmýšlení jsme se konečně rozhodli, kam pojedeme na dovolenou. A náš cíl byl vytyčen na slovenské Bojnice. Našim hlavním požadavkem totiž byla především relaxační dovolená s procedurami. Kromě toho jsme chtěli, abychom měli možnosti k výletům, ke koupání a hlavně i ke sportu. Oblíbená je u nás obou cyklistika a zvlášť po hezkých místech. Po souhrnu našich požadavků padla volba na útulný a komfortně vybavený penzion Maxim*** právě ve slovenských Bojnicích. A už se pochopitelně nemůžeme dočkat, až přijde doba naší dovolené a užijeme si jí v plné parádě.

Co můžeš navštívit v okolí penzionu Maxim?

Pokud ti vyloženě relaxační dovolená nic neříká a ráda bys odpočinek spojila s různými aktivitami, je pro tebe penzion Maxim ideální. V okolí totiž můžeš navštívit Bojnický zámek, kde se natáčela Šíleně smutná princezna, navštívit zajímavá vystoupení i akce – třeba Mezinárodní festival duchů a strašidel nebo se mrknout do nejkrásnější a největší ZOO na Slovensku. Za zmínku také stojí i koupaliště Čajka nebo dvě termální koupaliště. Pokud tě navíc baví cyklistika, jsi na správném místě, jelikož právě tohle místo je rájem cyklistů. V samotném areálu pak nechybějí společenské hry nebo možnost opékání.

Slevy na pobyty vše vyřeší

Ráda bys jela na tuhle dovolenou, ale nemáš tolik peněz? Pak můžeš využít slevy na pobyty, které ti takovou dovolenou zajistí levněji. A právě teď máš možnost získat dovolenou v penzionu Maxim*** za 2 990 Kč (původně 4 990 Kč) a to na Slevopolis. A co za tuhle cenu získáš? 6 nocí pro jednu osobu se 6 bohatými polopenzemi, relaxační balíček (3x masáž na masážním křesle a 2x vstup do termálního bazénu s léčivou vodou) i pojištění. Zdarma se můžeš připojit na Wi-Fi, parkovat u penzionu nebo si uschovat své vlastní kolo. Jestli nechceš tuhle nabídku propásnout, mrkni na Slevopolis a chystej věci na dovolenou.

Co takhle dovolená na Slovensku?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář