Jedna z nejočekávanějších filmových novinek, film Diana, zachycuje důležitou milostnou část princeznina života a její poslední 2 roky života. Stojí za návštěvu kina?

avatar

Leona Tomečková
Ráda píšu o všem, co mi přijde zajímavé.

Co očekávat od filmové novinky Diana?

Nový život pro Dianu

Životopisný film ukazuje princeznu Dianu především jako člověka, který pomáhá charitativně, snaží se začít nový život v ústraní s utajovaným mužem. Postavu princezny Diany ztvárnila Naomi Watts, která sama přiznává, že role byla pro ní jednou z nejnáročnějších. Lze očekávat, že právě tato role bude pro herečku průlomem v kariéře a dost možná se Naomi může těšit na nějaké to prestižní ocenění.

Překvapení v kinech

Celkový film má skvělé hodnocení od diváků. Kritici sice vyjádřili několik záporných hodnocení, ale film je i přesto pro diváka kvalitní podívanou. Hlavní myšlenkou filmu bylo ukázat, jak Diana žila jako obyčejná žena, která toužila po odchýlení od královské rodiny. V tomto období se také mluvilo o údajném milenci, který se v Dianině životě objevil. Jednalo se o pakistánského chirurga Kasnata Khanaa. Veškeré dění, které nestačily objektivy kamer zachytit můžete vidět od 19.září v kinech.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář