Dne 8. března 2011 startuje nový kanál pro ženy s názvem Prima LOVE, který by měl být zaměřen hlavně na ženské publikum. Nečekej ale žádné telenovely! Kromě opravdu zajímavých seriálů by měl nabídnout i originální lifestylové pořady v čele s Oprah.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Dne 8. března 2011 startuje nový kanál pro ženy s názvem Prima LOVE, který by měl být zaměřen hlavně na ženské publikum. Nečekej ale žádné telenovely! Kromě opravdu zajímavých seriálů by měl nabídnout i originální lifestylové pořady v čele s Oprah. Pojďme se společně podívat na seznam seriálů a nějaké další zajímavosti týkající se nové televizní stanice Prima LOVE.

Na nové televizní stanici narazíš na hromadu známých i méně známých seriálů pro ženy. (zdroj: TV Prima)

Na nové televizní stanici narazíš na hromadu známých i méně známých seriálů pro ženy. (zdroj: TV Prima)

Jak Prima LOVE naladíš?

Vysílání Prima LOVE startuje 8.3. v 6:00, v další dny by stanice měla vysílat od 8 hodin do půlnoci. Novinka bude k dispozici v kabelové síti UPC Česká republika, dále v multiplexu 3 a také na satelitu. Pokud stejně tak jako já těmhle věcem nerozumíš, tak spoléhej na to, že pokud chytáš digitální signál a Primu COOL, tak by se ti po naladění měla objevit v nabídce s největší pravděpodobností i Prima LOVE. Vedení televize prezentuje novou stanici jako dámský klub pro mladé dívky a moderní ženy středního věku. Prima LOVE bude mít podle všeho velmi aktivní profil na sociální síti Facebook.

Jaké seriály Prima LOVE nabídne?

Nová stanice nabídne opravdu zajímavou plejádu známých i méně známých seriálů, za všechny jmenuji seriály jako Ally McBealová, Džungle rtěnek, Glee, Supedrbna, Chirurgové, Zoufalé manželky, Seznam ex, Ošklivka Katka a mnoho dalších. Já osobně se nejvíc těším na seriál Famílie a již zmíněné lifestylové pořady typu Oprah, se kterými se česká divačka ještě příliš nesetkala. Vzpomínám si, jak jsem měla ráda Áčko, takže tyhle diskuzní pořady plné hádek a životních osudů mě vážně baví. Oprah je navíc opravdu expertka na vztahy, takže se máme na co těšit.

Ukázka programu

Prima LOVE startuje symbolicky na MDŽ, tak se podívejme, co ten den nabídne za program. Není to sice žádnám bomba, ale osobně věřím, že se stanice hezky rozjede, ostatně ani COOL neměla nějaký raketový start a nyní patří k mým nejoblíbenějším.

Úterý, 08.03.2011
08.00 Supermix
08.10 Kancelářská krysa VII
08.35 Nikdo není dokonalý
09.30 Kauzy z Bostonu III
10.15 Kauzy z Bostonu III
11.00 Teleshopping
11.20 Maskovaný hrdina zasahuje
12.30 Teleshopping
12.50 Chůva k pohledání I
13.20 Sabrina – mladá čarodějnice I
13.45 Kauzy z Bostonu III
14.30 Kauzy z Bostonu III
15.20 Pět holek na krku
15.50 Frasier I
16.20 Rychlá změna
17.55 Pravá tvář vášně
18.45 Rodinná pouta I
19.45 V náručí ďábla
20.50 Seznam ex
21.40 Ally McBealová
22.25 Hledá se táta a máma
23.20 Chůva k pohledání

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://www.romcaala.blog.cz Ála :-*

    Ještě Primu love doba nemáme ale doufám ,že jí brzo naladíme ;)