Mají téměř vše, co si zamanou. Jsou bohatí, obdivovaní, žijí život v luxusu. Přesto mají nesplněné sny. Minuli se někteří povoláním, nebo je dobře, že se nerozhodli jinak?

avatar

Markéta Kuča
Tvrdohlavý exhibicionista, co si jde vždy pevně za svým.

Taylor Swift detektivem?

Vzhledem k tomu, že Taylor patří mezi nejlépe vydělávající zpěvačky současnosti a v tom, co dělá je vynikající, byla by škoda, kdyby se stala policejním detektivem, ať to zní sebelépe. I když na druhou stranu, kdyby policejní řady obohatila taková kočka jako je Taylor, určitě by se zločinci chytali jedna báseň.

Justin Bieber směrem ke hvězdám

Většině lidí se jistě zježily vlasy hrůzou na hlavě, když zjistili, že zpěvákovým tajným snem je být kosmonautem. Věčný průšvihář a rozmazlený fracek v jednom neustále dokazuje, jak hluboko dokáže člověk zajít, jen aby byl zajímavý. Jeho eskapády už přesáhly únosnou hranici a Justinovi přiložili nůž na krk. Buď se začne chovat normálně, nebo bude vykázaný z USA zpět do Kanady. Ještě že se nestal kosmonautem, určitě by napáchal více škody než užitku.

Čím by chtěly být star, kdyby nebyly slavné?

Liam Payne v plamenech

Zpěvák ze skupiny One Direction vždy snil o tom, že se stane hasičem. Umíme si představit ty davy dívek, které se dobrovolně vrhají do hořícího domu jenom proto, aby je zachránil tenhle fešák. Takže buďme rádi, že se rozhodl pro dráhu zpěváka, pro všechny jeho fanynky je to mnohem bezpečnější.

Miley Cyrus by tě cvakla

Kdyby se tahle divoška rozhodla pro povolání fotografky, jak původně plánovala, určitě by to žádná nuda nebyla. Jistě by fotila pěkně provokativní snímky prvotřídních hvězd, což by byla pěkná podívaná. Ale musíme uznat, že jako zpěvačce to Miley jde mnohem lépe.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář