Potřebujete peníze rychle a bez zbytečné administrativy? Zároveň ale od seriózní společnosti, od které vám nehrozí žádný podraz? Dáváte přednost nebankovním půjčkám, které lze vyřídit online?

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Chystáte se prozkoumat nebankovní půjčky online?

Máme pro vás tip na výhodnou půjčku bez poplatků předem, bez doložení příjmu a bez dohledávání vaší historie v registrech dlužníků.

Hypopůjčka je nebankovní půjčka přes internet, kterou může získat prakticky každý, kdo může ručit zástavním právem k nemovitosti.  Tato nemovitost navíc může patřit třeba i vašim rodičům, příbuzným či přátelům – stačí, když se s nimi domluvíte. Smlouva o úvěru však bude samozřejmě podepsána s vámi.

Nejsme jediní, kdo Hypopůjčku jakožto nejlepší z nebankovních půjček online doporučuje.  V roce 2013 ji za nejvýhodnější nebankovní úvěr vyhlásilo sdružení spotřebitelů Umbrella ve svém testu nebankovních úvěrových společností. A není divu. Nabízí totiž v mnoha směrech ty nejlepší podmínky, které na trhu jsou. Půjčit si přitom můžete od 50 tisíc až do 3 milionů (ovšem jen do 50 % hodnoty nemovitosti).

Hlavními přednostmi jsou samozřejmě nízký úrok a RPSN, které jsou srovnatelné s průměrnou nabídkou bank a mezi nebankovními půjčkami online jsou na špici. Výši měsíční splátky si může žadatel určit sám na úvěrové kalkulačce, velice vstřícná a velkorysá je přitom i možnost rozložit si je až na 20 let. Kdo je ve velké nouzi, zcela jistě ocení, že za zpracování žádosti se neplatí žádný poplatek předem. A v neposlední řadě můžeme zdůraznit rychlost vyřízení – společnost TGI Money a. s., která Hypopůjčku poskytuje, se snaží řešit vaše finanční potřeby skutečně rychle. Do 24 hodin od odeslání žádosti vám dá vědět, jestli vám úvěr předběžně schválila.

Následně vás kontaktuje její zástupce, srozumitelně s vámi projde všechny podmínky půjčky a doladí s vámi poslední detaily. Peníze pak dorazí na váš účet co možná nejdříve během dvou týdnů od podpisu smlouvy.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Karolína Novotná

    Já jsem na začátku roku taky řešila tuto problematiku. Ke konci loňského roku jsem dala v práci výpověď a chtěla jsem se postavit na vlastní nohy a začít podnikat. Bohužel jsem si včas neuvědomila, že nemám na rozjezd podnikání dostatek peněz. Naštěstí mě a mé podnikatelské plány zachránila půjčka na podnikání od https://www.pujcky.zone/nebankovni-pujcka-na-podnikani/ , díky které jsem se svého snu nemusela vzdát.

  • Kamil Štrof

    Myslím si, že nejlepší cestou, jak si přehledně srovnat, co nabízejí nebanovní půjčky online na našem trhu je určitě použití nějakého srovnávače jako je https://www.bezvamoney.cz/nebankovni-pujcky/ , který lidi dokáže seznámit s podmínkami půjčky a na základě jejich dispozic jim navrhne tu nejlepší.