Dřevorubecké soutěž světa STIHL TIMBERSPORTS SERIES 2016 byla přehlídkou mužů, kteří soutěžili v zajímavých disciplínách.

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Chlapy jako hory

Holky, musím se s vámi podělit o svůj zážitek. Dne2.1 0. 2016 jsem strávila nedělní odpoledne v Liberci na finále největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS SERIES 2016. Kochala jsem se pohledem na „chlapy jako hory“, kteří soutěžili v zajímavých disciplínách. Mistrem České republiky se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky, kteří dosáhli nejlepších výsledků v 9 kvalifikačních závodech konaných v průběhu roku 2016. Na libereckém náměstí se sešlo více než 2 000 diváků. Ti i přes nepřízeň počasí dokázali vytvořit neuvěřitelnou atmosféru a hnát všechny borce k maximálním výkonům.

Vrčení pily

Martin Komárek, rodák z jihočeského Milevska, z celkových šesti vyhrál nad svými soupeři pět disciplín a obdržel tak mimo vítězného místa i tituly nejlepšího závodníka v disciplínách s pilou (THE BEST SAWMAN) a nejlepšího závodníka v disciplínách se sekerou (THE BEST AXEMAN). V jediné nevyhrané disciplíně mu byl přemožitelem celkově druhý závodník v pořadí, obhájce titulu, Martin Roušal. Třetí místo obsadil vítěz několika letošních kvalifikačních závodů Jan Holub.

Musím uznat, že i „mlácení“ sekerou nebo vrčení pily může být vlastně pěkně sexy práce. Nejradši bych jela i na další akci, kterou je Světový šampionát v soutěži STIHL TIMBERSPORTS se bude konat 11. a 12. listopadu na stadionu Porsche Arena v německém Stuttgartu. Tam se představí 100 závodníků!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář