Co je v dnešním světě skutečně důležité? Být spokojený a žít ve vlastním? To se vám sice již povedlo, ale bydlení by nutně potřebovalo trochu vylepšit?

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Chcete rekonstruovat a chybí vám potřebné finance?

Půjčka na rekonstrukci od nebankovní společnosti AsisTeam s.r.o. vám otevře dveře k modernímu bytu či domu, ve kterém bude radost žít. Nejvýhodnější půjčka je taková, která po vás nebude chtít žádné poplatky předem a která vám nabídne přátelský úrok a dlouhou dobu splatnosti. A přesně tak vypadají finanční produkty spolehlivé společnosti AsisTeam s.r.o.

Díky širokému portfoliu nabízených finančních služeb a individuálnímu přístupu se vám dostane té nejlepší péče a pomoci z rukou zkušených profesionálů, které AsisTeam s.r.o. zaměstnává. Vypůjčit si můžete v rozmezí 100 000,- Kč až 3 000 000,- Kč. Transparentní podmínky, kdy se nemusíte obávat žádných nepříjemných překvapení v podobě skrytých poplatků, popřípadě měnící se výše splátek, budou vaší jistotou.

Co jiného je dnes důležité, než právě jistota, že po celou dobu splácení se nebudou měnit sjednané podmínky a že budete mít po ruce vždy tým zkušených odborníků, kteří si dokáží poradit s každým problémem. Nechte si ušít půjčku na míru, svěřte se do péče lidí, kteří rozhodně vědí, co dělají.

Nebankovní úvěry a půjčky byste rozhodně neměli zavrhovat. Pokud si pečlivě uvážíte výhody, které vám nabízí zavedená společnost AsisTeam s.r.o., pak uvidíte, že nízký úrok a dlouhá doba splatnosti, bude pracovat pro vás. Široký výběr různých typů úvěrů vám poskytne potřebné finance nejen pro renovaci bytu či domu, ale také pro rozjezd podnikání, vyplacení exekuce, či zajištění financí na dovolenou či vybavení bytu prostřednictvím bezúčelového úvěru.

Z pohodlí vlastního křesla si můžete zajistit služby renomované nebankovní společnosti, a to prostřednictvím jednoduchého online formuláře, ke kterému přiložíte kopii občanského průkazu a popis a fotografii nemovitosti, kterou budete ručit.

 

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Kamil Štrof

    Ano byli jsme v podobné situaci, nutně jsme potřebovali zrekonstruovat koupelnu, která byla v dezolátním stavu a občas nám dokonce tepla jen ledová voda. Naštěstí jsme si vybrali úvěr na https://www.burinka.cz/uver-bez-zajisteni/ , který nám bez problému schválili a navíc jsme vše dokládali poze fotkami před a po rekonstrukci a ušetřili jsme se tak od složitého papírování.

  • Alenka

    Přesně tyto půjčky lidi doženou až k tomu že pak najdou své jméno v centrálním registru a jako já na http://www.kontrolaexekuce.cz najdou své jméno.