Teprve sedmnáctiletá zpěvačka sklízí jeden úspěch za druhým a už nyní se chystá na květnovou pracovní cestu na Slovensko, kde potěší fanoušky Majka Spirita.

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

Pořádně napěchovaná sezóna

Úspěch odstartovala Celeste slovenským Slávikem 2012, pak následoval úspěch skladby Run Run Run v prestižní anketě Žebřík 2012 a nedávno si z rukou ostříleného kolegy Miroslava Žbirky převzala sošku OTO 2012 v kategorii Zpěvačka roku. A poslední triumf? Vítězství v Hudebních cenách Evropy 2! Celeste ulovila obě nominace a obsadila první příčky v kategoriích Zpěvačka roku a Píseň roku.

Zpěvačka Celeste Buckingham uzavřela megaúspěšnou sezónu
Zpěvačka Celeste Buckingham uzavřela megaúspěšnou sezónu
zdroj: slavica.cz | foto: Lukáš Dvořák

Majk Spirit pozná talent

„Jste skvělí, úžasní, nemám více slov! Děkuji, děkuji!“, vzkázala dojatá Celeste svým fanouškům. Ještě před odletem do Ameriky stihla zpěvačka připravit pro své příznivce poděkování v podobě dvou překvapení. „Prvním je duet s Majkem Spiritem, který jsme nahráli ve studiu tento týden,“ prozrazuje a dodává: „druhým je pak velký společný koncert s Majkem, který se uskuteční poslední květnový týden v Bratislavě.“ Premiéra zmiňovaného společného singlu je plánována na 3. května. „Skladba je Majkovým dárkem k mým 18. narozeninám, které mám právě třetího května. Proto ji představíme přesně v tento den,“ vysvětlila oslavenkyně. Píseň zazní poprvé naživo právě na velkém narozeninovém dvojkoncertu 25. května 2013 v bratislavské Refinery Gallery, kde bude po několikaměsíční koncertní přestávce moct Celeste vidět a slyšet až dva tisíce fanoušků.


První kolabo Majka Spirita a Celeste dopadlo víc než dobře!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář