Sedmnáctiletá Celeste Buckingham si momentálně plní svůj velký sen a oslovuje čím dál tím větší množství posluchačů. Na počátku všeho to nevypadalo, ale nyní patří Celeste prakticky k jedněm z nejúspěšnějších účastníků talentových soutěží. Skeptická porota druhé řady Česko-Slovenské Superstar by asi dnes koukala, kdyby zjistila, že zpěvačka má jen na YouTube přes 5 mega zhlédnutí. A co nyní plánuje?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Celeste Rizvana Buckingham se narodila 3. května 1995 v Curychu švýcarské matce a americkému otci.

Celeste Rizvana Buckingham se narodila 3. května 1995 v Curychu švýcarské matce a americkému otci.

Run Run Run

Na přední příčky hitparád ji katapultoval už pilotní singl Nobody Knows a druhý song z debutu Don´t Look Back, energická skladba Run Run Run, kterou složila spolu se svými producenty Martinem Šrámkem a Andrejem Hruškou, se postaral doslova o senzaci. Těžko uvěřit, že je Celeste Buckingham od letošního května nejhranější zpěvačkou česko-slovenského rozhlasového éteru.

Nominace na MTV EMAs 2012

Celesta má možnost vyhrát 11. listopadu cenu na MTV EMAs 2012 v kategorii Best Czech/Slovak Act. „Jsem nadšená z toho, že jsem byla nominovaná na prestižní cenu MTV, a moc to pro mě znamená. Posledních pár měsíců je pro mě jako sen, který se stal skutečností. Za to vděčím svým fanouškům, jim patří velký dík,“ prozradila své bezprostřední pocity po odtajnění nominací Celeste.

Bude mít fanoušky od pyramid?

Celeste Buckingham se svým hitem Run Run Run sklízí úspěchy nově i v zemích Blízkého východu a severní Afriky. Tuhle pecku používá v teaseru pan-arabská satelitní televizní stanice MBC 2 ze skupiny MBC GROUP. Rozšíří se řady fanoušků o milovníky hudby z z Egypta, Maroka, Tunisu, Turecka, Saudské Arábie a dalších blízkovýchodních zemí? Uvidíme, já každopádně držím Celeste palce!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář