Kdo by to byl řekl, že i v Hollywoodu se najdou herci a herečky, kteří jsou sice známí, ale po několika zkušenostech s nimi nechtějí mít režiséři nic společného.

avatar

Markéta Kuča
Tvrdohlavý exhibicionista, co si jde vždy pevně za svým.

Má někdo vůbec rád Lindsay Lohan?
Má někdo vůbec rád Lindsay Lohan?

Pýcha předchází pád

Herectví je bezpochyby náročné povolání. Stres je mezi herci na každodenním pořádku, a proto je nutná pěkná dávka tolerance, kterou někteří bohužel neoplývají. A také se najdou mezi známými tvářemi domýšlivci, kteří mají za sebou pár rolí, za to nosánek do nebes. Kdo patří mezi vyhlášené protivy?

1.Val Kilmer

Je herec, kterého jedni milují a brání a druzí o něm nechtějí ani slyšet. Poprvé se před kamerami objevil ve svých 12 letech v reklamě na hamburgery. Režiséři, se kterými pracoval, se shodují na tom, že Val je velmi nadaný herec, ale jeho výbušné nálady na place jsou k nevydržení. Kilmer dokonce odmítl nabídku na hlavní roli v Hříšném tanci, jelikož si nepřál být vnímán jako ,,hezounek“. Někteří o něm tvrdí, že je šílený.

2. Katherine Heigl

Blonďatá krasavice a představitelka jedné z hlavních rolí v seriálu Chirurgové, je naprosto nesnesitelná. Shodují se na tom nejenom režiséři, ale i někteří herečtí kolegové. Má nesmyslné požadavky, zpochybňuje texty, chodí pozdě na plac a chová se povýšeně. Ale i přesto se najde pár lidí, kteří by s ní rádi znovu spolupracovali.

3. Russel Crowe

Opilec a naprosto nepřizpůsobivý člověk. Tahle o něm hovoří lidé, kteří s ním měli co dočinění. Jednou se natolik opil, že vyhrožoval týmu filmařů, že je bez milosti zabije a poté nadával přes Twitter svým fanouškům. Co na plat, že je talentovaný, když se nedokáže slušně chovat ke svému okolí.

4. Lindsay Lohan

Kromě toho že se pyšní obrovským talentem na herectví, má evidentně talent na průšvihy a sklony snad ke všem závislostem. Chodí pozdě na plac a někdy se stane, že dokonce nepřijde vůbec. Jednou místo na natáčení odešla pařit se svými přáteli do klubu. A poté se snažila vymluvit na to, že je mladá a nevidí nic špatného na tom, si jít trošku užít.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář