Dne 11. října 2010 se v Hotelu Imperial v Karlových Varech konal casting 2. ročníku Belle Vision Model, který ve spolupráci s Vicemiss ČR 2006, herečkou a modelkou Katkou Pospíšilovou pořádá karlovarská modelingová a produkční agentura Belle Prestige.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Dne 11. října 2010 se v Hotelu Imperial v Karlových Varech konal casting 2. ročníku Belle Vision Model, který ve spolupráci s Vicemiss ČR 2006, herečkou a modelkou Katkou Pospíšilovou pořádá karlovarská modelingová a produkční agentura Belle Prestige. Sleduj dění kolem této modelingové soutěže s vizí zdravé krásy a podívej se na to, jaké dívky se castingu zúčastnily!

Finalistky soutěže Belle Vision Model čeká intenzivní získávání nových zkušeností, které se jim budou hodit.

Finalistky soutěže Belle Vision Model čeká intenzivní získávání nových zkušeností, které se jim budou zajisté hodit.

Kdo jde z kola ven?

Casting soutěže s vizí zdravé krásy věnovaný dívkám ve věku 15 až 21 let probíhal ve dvou vyřazovacích kolech. V porotě vedle patronky Katky Pospíšilové zasedly ředitelka soutěže Pavla Sofilkaničová, majitelka modelingové agentury Studio 91 Karolína Kurková, vítězka prvního ročníku Ivana Loušová, fotograf Petr Gebauer a Lucie Pfisterová Miss Karlovy Vary 2003. Finalistky během 3 měsíců čekají Školení zdravé krásy, Modelingový kurz, focení diamantových šperků DIC a dalších promo fotografií. Tyto a spoustu dalších nabitých zkušeností, které finalistky díky účasti v soutěži získají zcela zdarma, pak předvedou v rámci finálové módní show. Ta se odehraje 27. ledna 2011 v lázeňském hotelu Imperial v Karlových Varech za moderování patronky Katky Pospíšilové a Lukáše Hejlíka. Dvorní módní návrhářkou soutěže se stala Jana Hybnerová, která finalistky a další účinkující modelky během finálového večera oblékne do svých nejnovějších modelů.

Soutěž o nejeden titul

Vedle hlavního titulu Belle Vision Model, který vítězce přinese exkluzivní kontrakt s modelingovou agenturou Studio 91 model management vč. fototestů, budou dívky bojovat o další doprovodné tituly. Stejně jako minulý rok budou finalistky ve spolupráci s Občanským sdružením Emoce soutěžit o titul Belle Vision Talent resp. o titul nejtalentovanější finalistka, která své vítězné dílo bude moci vystavit v rámci Festivalu Emocí v Jindřišské věži v Praze. Novinkou v této oblasti je titul Belle Vision Silueta ve spolupráci s karlovarskou Korunní. Finalistka s nejhezčí siluetou, stejně jako vítězka Belle Vision Model, získá od společnosti Korunní pitný režim Korunní Silueta. Posledním doprovodným titulem je Belle Vision Face a to nejsympatičtější finalistka. Všechny doprovodné soutěže budou probíhat formou SMS hlasů. Dalšími cenami pro vítězky jsou kosmetické přípravky, poukazy na nákup značkového oblečení, cizojazyčné kurzy, cestovní pojištění a mnoho dalších.

Belle Vision Model

Finalistky soutěže

Belle Vision Model

Finalistky s porotou

Belle Vision Model

Porota soutěže

Módní show plná hvězd a překvapení

Belle Vision Model má za sebou první úspěšný ročník, který se konal 25.6. 2009 v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech pod záštitou města Karlovy Vary a jehož vítězkou se stala Ivana Loušová z Karlových Varů. Finálová módní show, kterou moderoval Libor Bouček, byla pro hosty nejen módní podívanou na krásné finalistky a přední české modelky jako Zuzana Štěpanovská, Katka Smejkalová a Lilian Sarah Fischerová, ale také kulturním a společenským zážitkem. Dalšími významnými hosty a účinkujícími byli patronka Katka Pospíšilová, primátor Karlových Varů Ing. Werner Hauptmann, Monika Absolonová, Lukáš Hejlík a další.

Oficiální web soutěže najdeš na www.bellevisionmodel.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář