Do kin přichází nový animovaný film od tvůrců legendární Doby ledové. Rio přináší o krok dokonalejší animaci, dobrodružství a v neposlední řadě také pořádnou dávku zábavy.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Do kin přichází nový animovaný film od tvůrců legendární Doby ledové. Rio přináší o krok dokonalejší animaci, dobrodružství a v neposlední řadě také pořádnou dávku zábavy. První recenze jsou docela kladné, ale povede se novince Rio dosáhnout stejného úspěchu jako v případě Doby ledové?

Dokáže vzácný papoušek Blu s pomocí nových přátel najít odvahu?

Dokáže vzácný papoušek Blu s pomocí nových přátel najít odvahu?

Blu na cestě do Ria

Příběh animovaného filmu Rio se točí kolem vzácného papouška Blu (údajně posledního svého druhu na světě), který společně s majitelkou Lindou žije v malinkém městě. Právě Linda ho před několika lety zachránila před zlými pašeráky. Ti vzácného papouška ulovili uprostřed brazilského pralesa a vytrhli ho z jeho přirozeného prostředí. Blu se kvůli tomu nenaučil létat, ale jinak si žije poměrně spokojený život. Dokonce se zapojuje do domácích prací a většinu úkolů zvládá úplně sám. Pak se však k Lindě dostane informace, že Blu není poslední papoušek svého druhu na světě, uprostřed exotické Brazílie v pulsujícím městě Rio de Janeira totiž žije papoušice Perla.

Karnevalové dobrodružství

To by nebyl animák, aby se něco nezvrtlo. Krátce po tom, co se Blu seznámí s ostřílenou Perlou, je unesou obchodníci se zvířaty. V tento moment se rozjíždí boj dobra se zlem, hledání odvahy a snaha naučit se létat. A jak to všechno dopadne? To asi každá z nás tuší, ale i tak si na Rio do kina zajdu, vypadá totiž moc dobře.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • romanbata

    Rio je nejlepší film co znam,ale pozor je to navikový už jsem se na to koukal 9x ale furt to je pecka :D DDDDD

  • Lalula

    Taky mi to přijde lepší, tak uvidíme, do kina zajdu

  • Adel

    já si mislim že Rio je lepší než Doba Ledová