Druhou sérii americké verze soutěže X Factor vyhrál Tate Stevens a již nyní se připravuje vše na to, aby mohla na podzim 2013 proběhnout série další. Tentokrát bez Britney v porotě. Co stojí za jejím odchodem?

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Vítěz druhé série X Factoru
Tate Stevens je vítěz druhé série X Factoru.
zdroj: digitalspy.co.uk

Skoro jako Bartošová

Dosadit Britney do poroty amerického X Factoru byl pro producenty velký risk. Mediální obraz zpěvačky na tom nebyl zrovna nejlépe a Britney plnila v posledních letech bulvár spíš kvůli skandálům s oholenou hlavou, než díky kvalitní a úspěšné hudbě. Britney se však v porotě ukázala v nejlepším světle, její kritika byla vždy k věci a rozhodně nepůsobila jako husička, jenž není schopná vysoukat ze sebe souvislou větu. Za účast v porotě dostala celkem 15 milionů dolarů, což je za pár měsíců práce velmi pěkná sumička. Nyní vyplula na povrch informace, že Britney v X Factoru končí.

Britney Spears odchází z X Factoru
Porotu v druhé sérii tvořili L.A. Reid, Demi Lovato, Britney Spears a Simon Cowell.
zdroj: collider.com

Jaký je důvod vyhazovu?

Podle prvních drbů odešla Britney ze soutěže sama, ale podle všeho tak udělala proto, aby nedostala vyhazov o něco později. I když byla reakce diváků na její účinkování velmi dobrá, na X Factor a honorář 15 milionů dolarů to asi nestačí. Soutěž má pod palcem Simon Cowell a není to poprvé, co došlo na základě jeho názoru ke změně v sestavě poroty. Cílem každé takové změny je zvednout čísla, a to se Britney bohužel nepovedlo.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář