Ztráta kufru plného nejoblíbenějších kusů oblečení a botiček je při cestování noční můrou snad každé ženy. Teď ale vynálezci přichází se skvělým řešením

avatar

Lenka Válková
Miluju basket a všechny další sporty.

Bojíš se, že se ti při cestování ztratí kufřík s hadříky?

Chytrá krabička

Ztráta kufru je nepříjemná záležitost. Sama moc dobře vím, o čem píšu. Kufr mi aerolinky sice úplně neztratily, ale povedlo se jim ho místo v Praze vyložit v Brně a já na něj musela čekat přibližně den. Navíc zjistit, že je v Brně, taky nebylo úplně jednoduché. S chytrou krabičkou Trakdot bych ale byla mnohem klidnější. A jak funguje? Krabičku stačí umístit do kufru. Během letu se zařízení automaticky přepne do režimu spánku a po přistání ihned pošle SMS zprávu s přesnou polohou přímo na tvůj telefon.

Bojíš se, že se ti při cestování ztratí kufřík s hadříky?

Kufr se už neztratí

Kromě zaslání SMS může být krabička propojená také s aplikací v chytrém telefonu, jenž tě na kufr upozorní v momentě, kdy je od tebe na vzdálenost 4 a půl metru. To se hodí v situacích, kdy kufr marně vyhlížíš u pásu. Trakdot sice není úplně dokonalý a nedokáže úplně zabránit ztrátě, ale majitele zavazadla určitě alespoň trošku uklidní. V zahraničním prodeji by měl být vynález během pár týdnů, a to za cenu kolem tisícovky.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář