Holky ze skupiny Aquababes mění název na BASIX a jsou tady s novým singlem „Do neznáma“. Navíc symbolicky vyhlašují nový ročník projektu AquaBabes, do kterého se můžeš přihlásit i ty!

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

Aquababes hledají nástupkyně! Máš na to být hvězdou?

Co přijde po „Neříkej mi baby“?

Určitě i ty si pamatuješ hit „Neříkej mi baby“ od AquaBabes. Děvčata vydávají další pod novým názvem BASIX skladbu „Do neznáma“. Ta pochází z dílny Lukáše Bundila, text napsal Ondřej Ládek a produkce se ujal Dalibor Cidlinský. Videoklip, který si můžeš pustit níže, má na triku Jiří Andrle, který říká: „Snažili jsme se dívky představit trochu jinak, více emocionálně, čemuž napomáhají i syrovější noční reálie filmového ztvárnění.“

„Z nového klipu a singlu máme opravdu velkou radost. Tým, se kterým jsme pracovaly, byl opět skvělý a věříme, že jsme společně odvedli dobrou práci, která snad fanoušky potěší. Také máme radost z nového názvu BASIX a doufáme, že všichni, komu se naše písničky líbí, při nás i nadále zůstanou.“ říkají Angeé, Elly, Ivy, Anna, Barbora a Karolina, patronky talentové platfotmy AquaBabes, jejichž první singl „Neříkej mi baby“ zhlédlo na YouTube 4,5 milionu diváků a na facebooku je sleduje více jak 31 tisíc fanoušků.

Přihlaš se do nového ročníku projektu AquaBabes

BASIX vyhlašují nový ročník projektu AquaBabes, který má za cíl podporovat mladý a čistý talent. Máš talent a jsi starší 18 let? Tak neváhej a jdi do toho! K přihlášení stačí, abys natočila video se svým nazpívaným projevem a do 21. prosince ho zaslaly na www.aquababes.cz

Vybraných 50 dívek osobně předstoupí před porotu ve složení: stylistka Maria Kohutík, hlasový poradce Charlie Blažek, choreografka Silvi Ravasova, fotograf Standa Merhout a marketingový ředitel Universal Music Miloslav Zýka. Právě tato porota vybere nové AquaBabes, které se příští rok také mohou těšit na péči předních odborníků a zázemí Universal Music. „Jako AquaBabes 2014 se nám otevřely dveře do světa hudby. Za ten rok jsme se toho hrozně moc naučily, byla to pro nás velká zkušenost a jsme rády, že nás reklama dostala do podvědomí diváků. Děkujeme Universalu a značce Aquila, že nám tuto příležitost umožnila. Určitě můžeme účast na castingu jen a jen doporučit.“ říkají letošní Aquababes, tedy teď již BASIX! Již brzy se můžeš těšit na rozsáhlejší rozhovor, ve kterém odhalíme další plány holek na rok 2015.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář